Ketvirtasis Vilniaus regiono nugalėtojas – Tomas Jocius

Tomas Jocius

Sostinėje savaitgalį įvyko ketvirtasis regioninis Vilniaus turnyras, kurį po karštos kovos laimėjo 26-erių metų Tomas Jocius. Inauguraciniame LSPF turnyre prie finalinio stalo sėdėjęs T.Jocius įveikė 45 varžovų pasipriešinimą ir pirmą kartą tapo turnyro nugalėtoju.

“Smagu iškovoti pergalę. Turnyras nebuvo lengvas, o neįtikėtinas karštis darė įtakos žaidimui”, – įspūdžiais po maždaug 9 valandų kovos dalinosi nugalėtojas.

Ketvirtąjį Vilniaus regioninį turnyrą žaidėjai pradėjo su 10000 žetonų, o finalinis stalas paaiškėjo po maždaug 7 valandų žaidimo.

Marius Maračinskas 10.000

Netrukus žaidėjų skaičius ėmė mažėti, iš turnyro eilės tvarka pasitraukė Aurimas, Vilius, Paulius A., Marius, Paulius B. Likus finaliniam ketvertukui, žaidimas išsilygino ir nurimo. Žaidėjai norėjo laimėti, todėl buvo atsargūs, o žetonai keliavo iš vieno sportininko, pas kitą.

Ketvirtoje vietoje liko iš Panevėžio į Vilnių atvykęs Aurelijus Šmigelskis. Ilgai mąstęs Tomas Jocius pagavo Aurelijaus blefą ir nuskriaudė varžovą didžiąja dalimi jo žetonų.

Trečioje pozicijoje turnyrą baigė Edvinas Beinartas. Nors žaidėjas finalinio stalo kovą pradėjo būdamas žetonų lyderiu, jis nepatikėjo, jog Marius Vyšniauskas turi stipresnę kombinaciją ir buvo priverstas atsisveikinti su savo žetonais.

Akistata tarp Tomo Jociaus ir Mariaus Vyšniausko truko maždaug pusvalandį. Lemiama tapo ranka, kai Marius surinko skirtingų spalvų 34, o Tomas – būgnų K8. Flop’as atsivertė skirtingų spalvų T57, turn‘as – 6, river‘is – 9. Žaidėjai sustūmė visus savo žetonus ir Tomo eilė pasirodė esanti aukštesnė.

“Turėjau sustumti visus savo žetonus po turn‘o, nebūtum atsakęs”, – apgailestavo antroje vietoje likęs Marius.

Ketvirtajame Vilniaus regioniniame turnyre žaidėjai surinko tokius reitingo balus:

49. Jonas Vilkaitis 14,55
50. Mindaugas Razma 13,85