Žvejo iššūkis Betsafe Fisherman Challenge 2019

Šiauliečiai pasiryžę LSPT taurę pasilikti namuose

Šiauliečiai pasiryžę LSPT taurę pasilikti namuose 0001

PokerStars.net Lietuvos sportinio pokerio turo Šiaulių etapo išvakarėse nusprendėme sutikslinti paskutiniąsias smulkmenas ir trumpai pakalbinome renginio organizacija besirūpinančios Šiaulių sportinio pokerio asociacijos „Full House“ prezidentą Valdą Stonkų.

PN: Valdai, ar Šiauliams ir jūsų asociacijai svarbus PokerStars.net Lietuvos sportinio pokerio turo etapas jūsų mieste?

Valdas: Taip, mums tai labai svarbu. Esame labai patenkinti, kad federacija pasirinko būtent mus. Nors mūsų klubas veikia jau seniai, LSPT etapas yra dar vienas žingsnis sportinio pokerio populiarinimo ir švietimo sumetimais, nes vis dar yra daug žmonių, neskiriančių jo nuo komercinio pokerio ir nesuprantančių, kad pokeris gali būti žaidžiamas be pinigų.

PN: Kuo Šiauliai nustebins sportinio pokerio mėgėjus iš visos Lietuvos?

Valdas: Manome, kad turnyrui gavome tikrai patogią, tinkančią vietą – viskas vyks išparduotuvių centro „Bruklinas“ ledo arenoje. Aplinkui įsikūrusiuose restoranuose žaidėjai galės su nuolaidomis papietauti. Nesame kurortas, kaip Druskininkai, tad tokių specifinių paslaugų, kaip SPA, pasiūlyti negalime. Bet tikime, kad pavyks pasiūlyti gero kokybiško pokerio turnyrą. Na, o renginio afterpartis vyks prašmatniame klube „Mega“, į kurį visi pokerio žaidėjai ir jų antrosios pusės galės patekti nemokamai. Pokerio megėjų ten laukia atskira salė, nuolaidos, gyvos muzikos koncertas ir, be abejo, šokių aikštelė.

PN: Ar jūsų klubo atstovai kaip nors rengiasi pačiam turnyrui?

Valdas: Iš tiesų, šiauliečiai ruošiasi. Nenorime pasirodyti nesvetingi, tačiau pasistengsime, kad LSPT Šiaulių etapo taurė liktų mūsų mieste. Itin kovingai nusiteikęs Darius Janušas, prieš kelias savaitęs Lietuvos čempionate iškovojęs 14 vietą. Darius kasdien treniruojasi, skaito knygas. Sujudimas jaučiamas tarp visų klubo narių – šiauliečiai daug diskutuoja, domisi žaidimo strategijomis, dalinasi literatūra.

PN: Pradžioje atrodė, kad dalyviai neskuba registruotis į LSPT Šiaulių etapą, tačiau šią savaitę užsiregistravusiųjų skaičius jau peržengė pusantro šimto ir artėja link dviejų šimtų. Kaip manote, kas paskatino žmones registruotis aktyviau?

Valdas: Visuomet yra žmonių, kurie apsisprendžia paskutinę minutę. Vilniečiui daug paprasčiau sudalyvauti turnyre sostinėje nei važiuoti į Šiaulius. Be to, mūsų klubo nariai registravosi į šį turnyrą mūsų asociacijos puslapyje ir tik šią savaitę buvo įtraukti į bendrą sąrašą. Beje, mūsų klubo komanda, kurioje esu ir aš, dalyvavo komercinio pokerio komandiniame turnyre ir laimėjo teisę dalyvauti šį šeštadienį sostinėje vyksiančiame „Tuborg“ turnyro finale. Prašėme organizatorių pakeisti datą, tačiau jie to nepadarė, tad nusprendėme nedalyvauti ten ir šią teisę perleidome pralaimėjusiems oponentams, o patys sėsime prie sportinio pokerio stalų Šiauliuose.

Papildoma informacija

Išparduotuvių centre „Brukline“ pokerio mėgėjai galės su 15% nuolaida išbandyti rankos taiklumą tire. Kaip žadėta, nuolaidas taikys ir šalia turnyro vietos įsikūrusios maitinimo įstaigos. Kavinė „Medinė pastogė“ LSPT dalyviams pasiūlys 20% nuolaidą maistui + bokaliuką naminės giros arba puodelį kavos prie pietų nemokamai. Kavinė „Brodvėjus“ taip pat taikys 20% nuolaidą maistui ir pridės arbatos arba puodelį kavos prie pietų nemokamai. Pigiau pavalgyti žaidėjai galės ir tame pačiame prekybos centre esančioje „Čili picoje“ – žaidėjai gaus kuponus, skirtingiems patiekalams suteikiančius nuolaidas net iki 50%.

Beje, nudžiuginsime visus, dar neturinčius LSPF pažymėjimų – Šiauliuose juos tikrai galėsite atsiimti. O tiems, kas juos turi, primename, kad nepamirštumėte jų pasiimti, kartu su asmens dokumentu.

Šiauliečiai atrodo rimtai pasiruošę. Kas mes jiems iššūkį kovoje dėl taurės? Sužinosime jau šį savaitgalį!

Ką galvojate?

Daugiau straipsnių

Kitos istorijos