Dienos naujienos: pirmoji Mizrachi šeimos pergalė ir "Aussie Millions" naujienos 0001

Susana 'MommaGrinder' Mizrachi Laufer laimi Full Tilt turnyrą

Mizrachi šeima iškovojo pirmąją savo pergalę šiais metais. Tačiau tai nebuvo pačių žymiausių šeimos atstovų pergalė.

Vakar vykusiame turnyre, kurio garantuotas prizinis fondas siekia $18,000, pirmąją vietą iškovojo Susana “MommaGrinder” Mizrachi Laufer. Keturių brolių mama nugalėjo 806 savo oponentus ir iškovojo $4,449.

“Aussie Millions” turnyro naujienos

Vakar prasidėjo jau trečiasis “Aussie Millions” serijos $1,100 įpirkos banko limito Omaha turnyras. Lygiai prieš metus jame triumfavo Annette Obrestad, kuri tuomet tapo pirmąja moterimi laimėjusia “Aussie Millions” turnyre.

Obrestad atvyko ir šiais metais, o kartu su ja dėl nugalėtojo vardo susikovė dar 151 priešininkas. Iš žymesnių veidų buvo galima matyti 2010 m. turnyro nugalėtoją Tyroną Krostą, Jamesą Akenheadą, Scottą Montgomery, Jeffą Sarwerį, Vaną Marcusą, Billy "the Croc" Argyrosą ir 2011 m. antrojo turnyro čempioną Jarredą Solomaną.

Dienos eigoje papildysime naujomis naujienomis, todėl likite su mumis.