Lietuviai internete: Solidžių rezultatų gausa, nors ir be sprogimų

Lietuviai internete: Solidžių rezultatų gausa, nors ir be sprogimų 0001

Vėl apžvelgiame lietuvių pasirodymus internete šį savaitgalį. Nors penkiaženklės sumos pelnyti nepavyko nė vienam tautiečiui, prie įvairių turnyrų finalinių stalų ar vėlyvose fazėse lietuvių buvo kaip niekada daug ir keletas jų pasidabino nugalėtojų laurais.

Žmogus, nunešęs didžiausią sumą, buvo Stanislovas, plačiau žinomas kaip caprizas (titulinė foto). Jis $8,80+R (su neribotais atsipirkimais) turnyre tarp 2,304 žaidėjų prasibrovė iki lemiamos dvikovos ir tik čia suklupo. Už antrą vietą vaikinas laimėjo solidžią $6,517 sumą. Be to Stanislovas prie šio laimėjimo dar pridėjo pergalę 61 žaidėją sudominusiame $55+R turnyre ir $2,313 prizą.

Net 8,236 varžovus aplenkė naujas veidas – DarkMikas. Jis $1.10+R turnyre žengė velniškai giliai. Likus 4 žaidėjams buvo nutarta prizinį fondą pasidalinti ir vėliau lietuvio pelnyta 2 vieta jo laimėjimo nepakeitė – $6,322.

Tradicinis šios mūsų apžvalgos svečias Liutauras “liutas.a” Armanavičius į savo sąskaitą įsirašė dar porą puikių rezultatų. 666 varžovai nesugebėjo sustabdyti Liutauro $55 įpirkos turnyre – jis triumfavo ir laimėjo $6,253. Be to, pirmąsyk savo karjeroje, jis pasiekė apmokamas vietas prestižiškiausiame Sunday Million turnyre. Iš 6,525 žaidėjų likus 176 dalyviams lietuvis žengė lyderių penkiasdešimtuke, tačiau vėliau baigė savo pasirodymą 75 vietoje, paguodai gaudamas $1,683 prizą.

Liutauras nebuvo vienintelis lietuvis, pasiekęs Sunday Million šimtuką. Šiek tiek anksčiau, 80 vietoje, iš turnyro pasitraukė Liongis, įsirašęs lygiai tokį patį laimėjimą. O geriausiai iš tautiečių pasirodė edm1s, kuris finišavo 41 pozicijoje ir laimėjo $2,466.

Savaitgaliu patenkintas turėtų būti ir Justas “Jusc” Vaičiulionis.Nors Sunday Million jis krito vos pasiekęs apmokamas vietas, tačiau $33+R turnyre, kuriame kovojo 443 žaidėjai, pasidabino bronza ir iškovojo $4.566.

Svaiginančią pergalę pasiekė Huris20. Net 10,140 žmonių kovojo The Bigger $5,50 turnyre ir pasibaigus šiai mėsmalei būtent lietuvis liko stovėti pergalingai iškėlęs rankas. Jam už šį laimėjimą atiteko $5,972.

Dar vienos pergalės savininkas – Sajanas23. Jis buvo nesustabdomas $27 įpirkos Knockout turnyre, surinkusiame 1,265 pokeristus. Nežinome, kiek lietuviui pavyko pelnyti už išmuštus priešininkus, tačiau vien už pirmą vietą jam atiteko $4,226.

Laimėtojų sąrašą taip pat papildė Ignotas “Varunklis” Vainoras. Įveikęs 2,474 priešininkus jis iškovojo pergalę $11 įpirkos turnyre, kuri jo kišenę papildė $3,912.

Nors Karoliui “tsodui” Šilinskui iki pergalės pritrūko vieno žingsnio, jis turbūt labai neliūdi. $82 įpirkos turnyre vaikinas liko antras iš 311 žaidėjų ir laimėjo $3,751 prizą. Be to Karolis pasiekė finalinį stalą $109+R turnyre, kuriame kovojo 251 žaidėjas. Čia jis liko 8 vietoje, už kurią pelnė $1,518.

Jau ne pirmą kartą lietuvių pasiekimų internete apžvalgose pasirodo PavelPisduk slapyvardis. Šįsyk jam sėkmingas buvo $33+R šešiaviečių stalų turnyras. Iš 108 žaidėjų lietuvis liko antras ir laimėjo $2,142.

Kaip niekada lietuviams buvo sėkmingas pirmasis iš didžiųjų sekmadieninių turnyrų – $109 Sunday Kickoff. 1,293 žaidėjai išbandė save ir net du mūsiškiai prasibrovė iki finalinio stalo. Deja, abu jie buvo pirmieji, kuriems su juo teko atisveikinti. Bambeklis liko devintas, pasitenkindamas $1,396, o TpakTop555 užėmė 8 vietą ir laimėjo $2,521.

Dar vienas turnyras, kurį galėtume pavadinti gan sėkmingu lietuviams – The Bigger $11. Du mūsiškiai jame žengė itin giliai. i1nt2b3 iš kovos pasitraukė prieš pat finalinį stalą, 12 pozicijoje, ir laimėjo $888 prizą, o nonpoint1987 padarė tai, ko nesugebėjo kolega – pasiekė finalinį devynetą. Jis liko aštuntas ir iškovojo $1,776.

Kaip ir daugelį kitų savaitgalių, tarp $530 Sunday 500 prizinininkų pateko genys13. Šįsyk jis iš 816 žaidėjų užėmė 37 vietą ir beveik patrigubino įpirką – $1,469.

Paminėti verta ir dar vieną žaidėją. Lietuvis slapyvardžiu PlayMeWhile pasiekė $215 Weekly Razz finalinį stalą. Jis pelnė 6-ąją vietą ir $896.

Savaitgalį taip pat buvo sužaistos keturios Pasaulio taurės atrankos į Lietuvos rinktinę. Joms pasibaigus paaiškėjo keturi žaidėjai, kurie bandys prasiskinti kelią ir išvesti Lietuvą į finalą Bahamuose. Šias kovas mes būtinai stebėsime ir apie jų rezultatus informuosime. Lietuvos rinktinė atrodo taip:

Vartininkaserikas1
GynėjasBambardija
SaugasSerz201
PuolėjasLTUkaunas

Tiek lietuviškų rezultatų suradome šįsyk. Laiminčių lietuvių tiek daug, jog visus juos sužiūrėti tampa beveik “Misija neįmanoma”. Jei kažką praleidome – nesikuklinkite, papildykite mus šios temos komentaruose. Mėnesio pabaigoje pabandysime surinkti viską į vieną vietą ir reziumuoti didžiausius laimėjimus.