Lietuviai internete: selinantis laimi EPT pakuotę, baneris grįžo iš kelionių

Lietuviai internete: selinantis laimi EPT pakuotę, baneris grįžo iš kelionių 0001

Praėjusią savaitę nesisekė rasti lietuviškų pasiekimų kasdieniuose turnyruose. Žinoma, Ugnies pergalė WCOOP tai atpirko su kaupu, tačiau buvo kiek neramu, kad tradicinėje pirmadienio rubrikoje nebus apie ką rašyti. Suklydome. Savaitgalis mūsiškiams buvo gan neblogas. WCOOP rezultatus jau apžvelgėme dienos naujienose, o dabar apie kitus turnyrus.

Justas "selinantis" Semaška išbandė jėgas 575 svarų įpirkos Europos pokerio turo Londono Mega atrankoje, kurioje buvo garantuota net dešimt 7,430 svarų vertės pakuočių. Viso į turnyrą susirinko net 322 žaidėjai ir paaiškėjo, kad jie kovoja dėl 20 pakuočių. Pasibaigus turnyrui tarp laimingųjų dvidešimtuko buvo ir Justas, kuris be pakuotės dar laimėjo 570 svarų grynaisiais.

Palaikyti Lietuvos nacionalinės futbolo rinktinės į rungtynes Škotijoje vykęs Aneris „baneris“ Adomkevičius grįžo. Tėvynė jį pasitiko svetingai – pirmą dieną vaikinui pavogė dviratį. Tad Aneriui savaitgalį teko paplušėti naujam.

Šeštadienį klaipėdietis buvo nesustabdomas $33+R turnyre ir iškovojo auksą. Nors jėgas šiame turnyre išbandė vos 47 žaidėjai, atsipirkimams pinigų jie tikrai negalėjo ir Aneriui už pirmą vietą atiteko $6,543. Na, o vakar jis taip pat sėkmingai kovojo $109+R atrankoje į WCOOP pagrindinį turnyrą ir tikslą pasiekė – laimėjo tai jau antras šio turnyro bilietas, tad jis akimirksniu virto 5,200 turnyrinių dolerių. Be viso to baneris taip pat žengė giliai 748 žmones sudominusiame $109+R turnyre. Iki finalinio stalo poros žingsnių pritrūko, tačiau už 11 vietą lietuvis pelnė $2,176. Dviračiui turėtų užtekti.

Neblogas penktadienis buvo ir tautiečiui Prot Lt. Pirmiausiai jis liko antras $44 įpirkos 244 žaidėjų turnyre ir laimėjo $1,659, tačiau vėliau rimtai kibo į WCOOP 2nd Chance $109 įpirkos banko limito Omaha turnyrą. Galų gale iš 457 dalyvių jis užėmė 3 vietą ir laimėjo $4,913!

Vakar vakare mūsiškiams puikiai sekėsi turnyruose su atsipirkimais. Šiąnakt neblogos nuotaikos miegoti nuėjo Frekenbok. Jis $5,50+R turnyre įveikė 1,155 oponentus, pasidabino auksu ir iškovojo $4,522. Pirmąją vietą taip pat laimėjo dejwiz, kuris nepaliko vilčių 727 priešininkams $11+R turnyre. Lietuvis sąskaitą papildė $4,026. Vaidas777 $55+R turnyre tarp 265 varžovų liko 4-as ir laimėjo $3,052. Taip pat ketvirtas liko Tomas “Merceko” Strelčiūnas – jis finalinį stalą pasiekė 1,877 žaidėjus sutraukusiame $8,80+R turnyre. Be “medinio medalio” Tomas pelnė ir $2,362.

Šeštadienį neblogus rezultatus pademonstravo dar keli gerai pažįstami tautiečiai. PavelPisduk liko 6-as iš 455 žaidėjų $109 įpirkos turnyre ir laimėjo $1,934. Po ilgesnės pertraukos prie turnyro stalų jėgas išbandė grynųjų pinigų žaidimų specialistas Matas “LeBronas” Dilpšas. Jis $55 įpirkos turnyre kovojo su 2,084 oponentais, užėmė 8 vietą ir laimėjo $1,824. Finalinį stalą taip pat pasiekė Sajanas171. Jis $17 įpirkos turnyre iš 1,807 žaidėjų liko 4 vietoje ir pelnė $1,782.

Keturženkles sumas savaitgalį taip pat laimėjo ir dar du lietuviai. vincelis iškovojo 5 vietą $44 įpirkos turnyre, kuriame varžėsi 750 žaidėjų. Lietuviui atiteko $1,575. Mūsų apžvalgose naujas veidas Marius-0819 užėmė antrą vietą tarp 2,735 žaidėjų, užsiregistravusių į $4,40 įpirkos turnyrą. Tautiečiui atiteko $1,521. O Edgaras “Edgaraz” Stusevas 728 dalyvius pritraukusiame $82 įpirkos turnyre liko septintas ir laimėjo $1,118.

Tiek lietuviškų rezultatų radome po šio savaitgalio. Jei kažką praleidome – nesikuklinkite, pasidalinkite informacija šios temos komentaruose.