Lietuviai internete: be stebuklų, net ir po dvigubos vizijos sekmadienio

Lietuviai internete: be stebuklų, net ir po dvigubos vizijos sekmadienio 0001

Vėl apžvelgiame lietuvių rezultatus PokerStars kambario turnyruose, o čia svarbiausias įvykis praėjusią savaitę be abejo buvo Dvigubos vizijos sekmadienis, kai žaidėjai gavo progą po du kartus išbandyti jėgas Sunday Million ir Sunday Warm-Up turnyruose. Gaila, tačiau išskirtinių rezultatų pasiekti lietuviams tai nepadėjo, tačiau tai tikrai nereiškia, kad solidžių pasirodymų nebuvo. Visgi, pirma pažvelkime būtent į turnyrus dvynius.

Pirmame $215 įpirkos Sunday Warm-Up I turnyre sėkmingiausiai iš tautiečių kovojo Justas “Jusc” Vaičiulionis. Artėjant lemiamai fazei buvo visko – ir didelių pakilimų, ir skaudžių nuosmukių. Vienu metu Justas buvo kritęs vos iki kelių privalomųjų statymų, tačiau sugebėjo atsigauti. Deja, mintims apie ką nors iš ties rimto sutrukdė skaudus ir neišvengiamas susikirtimas.

Justas pakėlė statymus su {8-Hearts}{7-Hearts} ir sulaukė vieno atsakymo. Flopas {5-Hearts}{9-Hearts}{10-Hearts} garantavo, kad iš šio banko lietuvis niekur nebesitrauks. Deja, nesitraukė ir oponentas, o negana to jis dar ir buvo priekyje su {q-Hearts}{j-Hearts}. Visi žetonai atsidūrė banke ir lietuvį išgelbėti galėjo likusiose kortose atsivertusi {6-Hearts}, tačiau taip neįvyko.

Justas baigė pasirodymą 46 vietoje iš 4,063 žaidėjų ir laimėjo $1,544 prizą.

Daug prasčiau lietuviams sekėsi klonuotame $215 Sunday Warm-Up II. Čia aukščiausiai iš mūsiškių pakilęs Lecher1991 finišavo 384 pozicijoje iš 3,816 dalyvių ir laimėjo tik $343 prizą, net nepadvigubindamas įpirkos.

Kiek vėliau prasidėjusiuose Sunday Million taip pat buvo gausu tautiečių. Pirmajame keturženklę sumą laimėjo vienintelis d3vd3v. Jis 7,046 žaidėjų turnyre prasibrovė net iki stipriausiųjų trisdešimtuko. Deja, nedidelis žetonų kiekis privertė lietuvį stumti viską su {9-Diamonds}{8-Diamonds}, o tūzus gavęs oponentas tik to ir laukė. d3vd3v užėmė 28 vietą, laimėdamas $2,931.

Tuo tarpu Sunday Million II vos mažyčio žingsnelio iki top100 pritrūko stipanui. Jis tarp 5,462 varžovų užėmė 101 vietą, laimėdamas $1,038. O geriausiai iš lietuvių sekėsi Andriui Kaziukoniui, prie stalų atpažįstamam iš slapyvardžio Kaziukonis83. Jis finišavo 54-as, kai su dešimtakėmis atsitrenkė į valetus. Beje, flope lietuvis pagavo setą, tačiau oponento ranka sustiprėjo lygiai taip pat. Andriui atiteko $1,966.

Iš sekmadienio rezultatų reikėtų išskirti The Bigger $109 turnyrą, kuriame dalyvavę 2,734 žaidėjai nesutrukdė net trims lietuviams patekti į dviejų stalų fazę. Deja, iki paskutiniojo, finalinio, nė vienas jų neišgyveno. Jau minėtas d3vd3v liko šešioliktas ($1,230), BonusOnTilt užėmė 14 vietą ($1,777), o Aurimas “samirua” Jakutis krito 11-as ir laimėjo $2,323.

Beje, Aurimas taip pat triumfavo kitame gerokai kuklesniame $109 įpirkos turnyre, kur nugalėjęs 96 varžovus susižėrė $2,425. Dar tą patį sekmadienį jis labai giliai žengė The Bigger $22 turnyre – tarp 6,896 žaidėjų jis liko 16-as. Deja, prizas ne itin atspindį šį pasiekimą - $344.

Bene geriausiai sekmadienis susiklostė deam0n18. Jis $162 įpirkos turnyre tarp 813 žaidėjų liko 6-as ir laimėjo $3,659, be to dar pridūrė $1,837 už ketvirtą vietą 575 dalyvių $11+R turnyre. Sėkmingą pasirodymą deam0n18 pratęsė pirmadienį, kai nedideliame $109+R turnyre iš 73 žaidėjų liko trečias ir papildė sąskaitą dar $1,560.

Tuo tarpu šeštadienį pasižymėjo Tomas “Merceko” Strelčiūnas, kuris iškovojo dvi bronzas. $8,80+R turnyre tarp 1,457 žaidėjų trečia vieta buvo įvertinta $3,766, o $5,50+R turnyre, kuriame varžėsi $2,114 žaidėjų, lietuvis laimėjo $2,114.

Porą kartų paskutinėmis dienomis keturženkles sumas laimėjo ir Karolis “g.karolis” Grybauskas. Sekmadienį jis užėmė 5 vietą tarp 197 žaidėjų $55+R turnyre ir laimėjo $1,536. Lemiamoje šio turnyro fazėje lietuviui stipriai trūko sėkmės.

Likus 5 žaidėjams jis buvo žetonų lyderis, tačiau tuomet padvigubino varžovą flope pagavęs dvejukių setą, kai oponentui kliuvo dešimtakių setas, o kiek vėliau su dešimtakėmis sustūmęs viską prieš flopą neatsilaikė prieš to paties priešininko penkiukes – riveris pastarajam vėl atnešė setą.

Pirmadienio naktį Karolis tęsė kovą prie virtualių stalų ir $33 įpirkos turnyre su 2 atsipirkimais ir pasipildymu tarp 180 žaidėjų nužygiavo iki pat finalinės dvikovos. Gaila, jos laimėti nepavyko, tačiau už antrą vietą vaikinui atiteko $2,460.

Nemažai praėjusios savaitės rezultatų (tarp kurių buvo ir penkiaženklių laimėjimų) jau minėjome ketvirtadienio ir penktadienio naujienose, o dabar pateikiame paskutinių dienų rezultatus ir dar kelis, vėliau pastebėtus sėkmingus praėjusios savaitės pradžios ir vidurio laimėjimus: