Lietuviai internete: Nebloga savaitė ir stulbinantis sekmadienis

Lietuviai internete: Nebloga savaitė ir stulbinantis sekmadienis 0001

Kaip ir žadėjome, apžvelgiame praėjusios savaitės lietuvių rezultatus PokerStars kambario daugiastaliuose turnyruose. Praėjęs sekmadienis mūsiškiams buvo toks sėkmingas, kad nieko nelaukdami vakar ryte išpublikavome svarbiausius rezultatus, tačiau tikrai nebaisu juos dar syk pakartoti.

Svaiginantį laimėjimą „nusinešė“ Vincas T., arba tiesiog vincelis (titulinė foto), kuris prestižiniame $215 Sunday Warm-Up turnyre pasiekė stipriausiųjų trejetuką ir pasidalino prizinį fondą su garsiais oponentais - olandu Vincentu "Vingtcent" van der Fluitu ir rumunu Adrianu "Adrian900123" Marinu. Lietuviui atiteko $77,547 prizas! Greta šios sumos XI.23 dieną €8,08+R atrankoje vincelio taip pat laimėti $2,008 turnyriniai doleriai atrodo kukliai.

Be jo puikiai pasirodė ir jau seniai savo vardą tarp geriausių įtvirtinusi žaidėjų trijulė. Makao viešintis Dominykas “Domcė” Karmazinas liko penktas $109 Sunday Rebuy turnyre ir laimėjo $17,651, jo geras draugas Kristijonas “greezhool” Andrulis pasidabino bronza $109 Sunday Kick-off turnyre, laimėdamas $14,476, o Liutauras “liutas.a” Armanavičius sėkmingai kovėsi $55+R turnyre, kuriame taip pat liko trečias ir sąskaitą papildė $12,549.

Kristijonas, kartu su dar dviem lietuviais taip pat papuolė į stipriausiųjų šimtuką 6,609 žaidėjus šįsyk sutraukusiame savaitės turnyrų flagmane $215 Sunday Million. Grįžulas finišavo 98 vietoje, prisidurdamas $1,309, didžiausios lietuviškos interneto pergalės autorius LaurisL91 užėmė 88 vietą ir laimėjo $2,008, o giliausiai žengė Bryant1k, kuris iš kovos pasitraukė 43 pozicijoje, iškovodamas $2,498.

Puikiu savaitgaliu gali pasigirti ir vincelio brolis Vladas “Genys13” T.. Jam itin sėkmingas buvo šeštadienis, kai dusyk pavyko iškovoti auksą. Pirmiausiai jis triumfavo 162 žaidėjų $215+$50 Knockout turnyre, laimėdamas $6,966 (be abejo, dar daugiau jis gavo už išmuštus varžovus), bet ties tuo sustoti neketino. Kiek vėliau 285 oponentai nesugebėjo Genio sustabdyti $109+R turnyre. Ši pergalė jam atnešė dar $18,471!

Penkiaženklėje zonoje praėjusią savaitę taip pat pavyko apsilankyti GS_LT. Jis XI.22 dieną buvo nesustabdomas $320 įpirkos 181 žaidėjo turnyre. Kartu su auksu mūsiškis laimėjo $13,032.

Karolis "g.karolis" Grybauskas

Produktyvi savaitė pavyko Sajanui171. Didžiausią laimėjimą jis pasiekė XI.24 dieną, kai $109 dvigubo šanso turnyre tarp 342 žaidėjų iškovojo trečią vietą ir $5,819. Tą pačią dieną jis užėmė 4 vietą 500 žaidėjų $55 įpirkos turnyre ir prisidėjo $1,900. Dieną prieš tai sidabras 389 žaidėjus sudominusiame vaikinui garantavo $2,772, o tašką jis padėjo sekmadienį, kai $44 Turbo turnyre tarp 978 varžovų liko septintas ir laimėjo $1,189.

Žmogus, be kurio rezultatų mūsų apžvalgos nepraslysta yra Karolis “g.karolis” Grybauskas. Jam sėkmingesnė buvo pirmoji savaitės dalis. XI.22 dieną jis pirmiausiai $4,40+R 3xTurbo atrankiniame turnyre laimėjo $1,050 turnyrinių dolerių, vėliau tą patį vakarą vykusiame $1,050 Super Tuesday turnyre tarp 375 oponentų užėmė aukštą 27 vietą, iškovodamas $2,813, o ketvirtadienį niekas Karoliui pasipriešinti nesugebėjo 444 žaidėjų $75 įpirkos turnyre. Jam už pirmą vietą čia atiteko $5,821.

Du solidžius rezultatus tą patį ketvirtadienį pasiekė Mantas “bagoch” B.. Pirmiausiai jis tarp 1,178 žaidėjų $22 įpirkos turnyre iškovojo 2 vietą bei $3,491, o kiek vėliau vėl pasidabino sidabru 1,105 žaidėjų $8,80+R turnyre, laimėdamas dar $5,404.

Trysyk keturženklius laimėjimus pelnė Aneris “Baneris” Adomkevičius, o dar trys tautiečiai tai padarė po du kartus – Karolis “tsodas” Šilinskas, LTasdf ir Kašpirovskis.