Lietuviai internete: penkiaženklėje zonoje vincelis, g.karolis ir zuikis.p

Lietuviai internete: penkiaženklėje zonoje vincelis, g.karolis ir zuikis.p 0001

Atėjo laikas pažvelgti, kaip gi mūsiškiams sekėsi PokerStars kambario interneto turnyruose praėjusią savaitę ir po jos sekusį ilgąjį savaitgalį. Prieš tai kelias savaites sprogimų nebuvo, tačiau paskutinės pusantros savaitės buvo gan sėkmingos – lietuviai ne kartą susišlavė solidžius laimėjimus.

Didžiausias savaitės rezultatas priklauso vinceliui. Jis sekmadienį iš peties kovojo The Bigger $55 turnyre ir tarp 5,927 dalyvių pasiekęs finalinį stalą iš žaidimo pasitraukė ketvirtoje vietoje, laimėdamas $16,640.

Penkiaženklėje zonoje apsilankė ir Karolis “g.karolis” Grybauskas. Jis tą patį sekmadienį $109+R turnyre tarp 831 varžovo iškovojo bronzą ir laimėjo $12,642. Be to analogiškame turnyre tą patį vakarą tarp 900 žaidėjų vaikinui užteko 36 vietos, kad sąskaitą papildytų $1,041. Karolis nestabdė ir prasidėjus naujam mėnesiui. Užvakar jis $320 įpirkos turnyre tarp 150 žaidėjų užėmė 6 vietą ir laimėjo $2,025, o vakar dar dusyk sėdo prie finalinių stalų. 5 vieta 380 žaidėjų $51 įpirkos turnyre jam pelnė $1,064, o sidabras $22+R turnyre, kuriame varžėsi 211 oponentų, lietuviui garantavo $3,300.

O trečiasis įžengęs į penkiaženklę zoną buvo zuikis.p. Jis sekmadienio naktį vykusiame The Bigger $109 turnyre pasidabino sidabru tarp 760 žaidėjų ir laimėjo $10,260. O praėjusį ketvirtadienį jis triumfavo 181 žaidėją sudominusiame $33+R turnyre, iškovodamas $3,754.

Praėjusios savaitės pradžios dienos naujienose jau minėjome Stanislovo “Caprizo” laimėtus $9 tūkstančius, o ketvirtadienį jis vėl buvo nesustabdomas $109 įpirkos turnyre. Įveikęs lygiai 200 priešininkų vaikinas laimėjo $4,322. Be to, tą patį vakarą jis dar užėmė 4 vietą iš 254 žaidėjų $82 įpirkos turnyre ir sąskaitą papildė $1,634.

Po tris kartus keturženklius laimėjimus iškovojo dar trys tautiečiai – Aurimas “samirua” Jakutis, šefas01 ir Muunis, dusyk tai padarė shakalas.