Lietuviai internete: mūsiškiai ir toliau stulbina laimėdami penkiaženklias sumas!

Liutauras Armanavičius, Aneris Adomkevičius, Aleksandras Rusinovas

Vakar apžvelgėme, ką gero lietuviai nuveikė per sekmadienį didžiuosiuose turnyruose. Tačiau, šiandien jus informuosime apie jų gerus ir itin gerus rezultatus visos savaitės bėgyje. Džiugu, jog kiekvieną savaitę galime išvysti puikių laimėjimų. Šią savaitę net 3 laimėjimai buvo virš $10,000, pora mūsiškių laimėjo pakuotes į "EPT Grand Final". Turbūt atsimenate sekmadieninį žaidėjo 5AULIU5 pasiekimą, tačiau kas ir kada pasiekė dar keturis rezultatus - sužinosite jau netrukus.

Priminsime. Sekmadienį Warm-Up turnyre lietuvis pasivadinęs "5AULIU5" slapyvardžiu nužengė iki finalinio stalo. Jis užėmė 6-ąją vietą, o už ją jis savo kišenes papildė įspūdingu $23,706 laimėjimu!

DataĮpirka/TurnyrasŽaidėjų kiekisVietaPrizas
II.19$215 Sunday Warm-Up36476$23,706

Nėra ko slėpti! Kitas penkiaženklės sumos laimėtojas — Aneris "baneris" Adomkevičius. Tiesa, jis nunešė €33($43) įpirkos turnyrą su atsipirkimais ir laimėjo net $18,028 vertės pakuotę į EPT Grand Final! Taip pat jam pavyko triumfuoti $33 bei $28 įpirkos turnyruose su atsipirkimais. Iš viso Aneris per šią savaitę, sumuojant gerus rezultatus (jei pakuotę išmainytų į turnyrinius dolerius), laimėjo daugiau nei $33,000!

II.19€43+R841$18,028
II.14$33+R361$4,500
II.20$448332$4,365
II.18$28+R301$3,720
II.19$215108315$1,826
II.19$55+R1877$1,174

Trečiasis, kuris praėjusią savaitę pateko į penkiaženkles sumas, buvo Liutauras "liutas.a" Armanavičius. Jis kaip ir Aneris išlošė tokią pačią galimybę dalyvauti didžiausiame EPT turnyre! Iš viso jam pavyko patekti į gerai apmokamas vietas keturis kartus, tačiau šią savaitę jis nenuvertė nė vieno turnyro.

II.17$43+R691$18,028
II.18$143+R392$1,382
II.18$43+R793$1,382
II.16$3201377$1,336

Taip pat į penkiaženkles sumas pateko dar du žaidėjai. Tai ką tik UKIPT ture puikiai pasirodęs Aleksandras "VyruAlus" Rusinovas, kuris UKIPT pagrindinio turnyro išvakarėse sugebėjo nugriauti $109 įpirkos turnyrą, kuriame dalyvavo 588 žaidėjai. Galbūt ši pergalė padėjo žengti taip toli ir UKIPT pagrindiniame turnyre?! Tai galbūt atsakys pats Aleksandras, kai su juo susitiksime trečiadienį, tiesioginėje interaktyvioje internetinėje laidoje "PokerNews LT LIVE". Tačiau nepaminėjome, jog už šią pergalę laimėjo $11,054!

Penktasis šią savaitę į penkiaženkles sumas pateko Tomas "LTasdf" Lazauskas, kuris triumfavo tokio pačio tipo turnyre kaip ir Aleksandras. Tiesa, tą kartą dalyvavo šiek tiek mažiau dalyvių, tai ir nugalėtojo prizas buvo kuklesnis keliais šimtais dolerių. $10,660 - suma, kurį atiteko Tomui už triumfą $109 įpirkos turnyre!

ŽaidėjasDataĮpirka/TurnyrasŽaidėjų kiekisVietaPrizas
VyruAlusII.15$1095881$11,054
LTasdfII.18$1095641$10,660

Karolis "g.karolis" Grybauskas nepateko į penkiaženkles sumas, tačiau jis daugiau sykių pateko į gerai apmokamas vietas. $109 įpirkos turnyre su atsipirkimais, kuriame dalyvavo 385 žaidėjai jam pavyko nueiti labai toli, tačiau finišo tiesiojoje kažko pritrūko ir Karolis liko trečias. Už bronzą jis gavo $6,424. Taip pat Valentino naktį jis nuvertė $22 įpirkos turnyrą su atsipirkimais ir įveikęs visus 273 oponentus išlošė auksą, kurio vertė $5,968!

II.19$441,7478$1,328

Vasario 15-oji žaidėjui "Vaidas777" buvo puiki diena. Jis net trijuose turnyruose žengė į finalinius stalus. Geriausias pasiekimas buvo $11 įpirkos turnyre, kuriame dalyvavo net 10,428 žaidėjai. Vaidas jame užėmė antrąją vietą ir laimėjo $7,851. Tai gaunasi apie 700 įpirkų į tokio tipo turnyrą! Tiesa, tai jis padarė dukart. $33 įpirkos turnyre su atsipirkimai, Vaidas taip pat užėmė 2-ą vietą ir savo sąskaitą pasipildė per $3,248. Iš viso per praėjusią savaitę Vaidas laimėjo beveik $25,000!

II.20$9.906271$1,411

Karolis "tsodas" Šilinskas praėjusią savaitę nuvertė net penkis turnyrus! Įdomiausia tai, kad čempionu tapo net trijuose turnyruose tą pačią dieną (vasario 20d.). Per praėjusią savaitę jis laimėjo $15,000! Didžiausias laimėjimas buvo, kai $51 įpirkos turnyre nukovė 414 oponentus ir laimėjo $3,982.

II.15$55+R2086$1,335

Vytautas "deam0n18" Stonkus praėjusią savaitė keturis kartus pateko į gerai apmokamas vietas, iš kurių du kartus jos buvo pasiektos nuvertus turnyrą. Didžiausias jo laimėjimas buvo $3,694, kai jis $11 įpirkos turnyre su atsipirkimais Lietuvos valstybės atkūrimo dieną įveikė 481 oponentus ir uždirbo dar vieną pergalę.

Taip pat praėjusią savaitė Deividas "dejwiz" K. du kartus tapo nugalėtoju ir dar vieną kartą vos vos pateko į gerai apmokamas vietas. Deividas geriausiai pasirodė $11 įpirkos turnyre su atsipirkimais, kuriame įrodė, jog moka žaisti ir įveikęs visus oponentus laimėjo $3,694.