Lietuviai internete: savaitę vainikavo $47,000 laimėjimas, baneris laimi EPT pakuotę ir kita

Aneris "baneris" Adomkevičius

Net nepajutome kaip prabėgo dar viena savaitė, o štai ir vėl savaitės lietuvių pasiekimai prieš jūsų akis! Trumpai priminsime, kad šioje rubrikoje mes paviešiname visus lietuvių laimėjimus, kurie siekė per $1,000. Smagu, kad galime pamatyti vis daugiau nematytų vardų, kurie skina pergales internetiniuose turnyruose. Šią savaitę didžiausias laimėjimas siekia beveik $47,000! Taigi, jūsų dėmesiui — geriausi praėjusios savaitės mūsiškių pasirodymai.

Vakar minėjome apie įspūdingą mūsiškio pasirodymą "Red Spade Open III" turnyre. Šiame turnyre dalyvavo 24,736 žaidėjai ir "litofcas11" slapyvardžiu pasivadinusiam lietuviui pavyko nueiti net iki finalinio stalo. Jis turnyre užėmė penktąją vietą ir laimėjo net $46,998!

DataĮpirka/TurnyrasŽaidėjų kiekisVietaPrizas
II.26$5524,7365$46,998

Praėjusią savaitę Aneris "baneris" Adomkevičius (titulinė nuotrauka) sugebėjo laimėti $18,125 vertės EPT pakuote. Taip pat jis tris kartus pasiekė finalinius stalus. $2.22 įpirkos turnyre, kuriame dalyvavo net 14,100 žaidėjų Aneris sugebėjo užimti penktąją vietą ir už ją gavo $5,869.

II.22$423+R53pakuotė$18,125
II.25$2.22+R14,1005$5,869
II.24$755002$4,830
II.24$30+R782$1,408

Taip pat keturis kartus į gerai apmokamas vietas pateko Ignotas "Varunklis" Vainoras ir Vaidas777. Jie abu per šią savaitę laimėjo daugiau nei $8700. Ignotui nepavyko nuversti turnyro, o Vaidas nuvertė net du: $60 bei $9.90 įpirkos turnyruose jis užėmė pirmąją vietą.

II.21$9.906271$1,411

Devyni lietuviai sugebėjo dukart pasiekti gerai apmokamas vietas. Daugiausiai iš jų laimėjo zuikis.p ir Vytautas "Sajanas171" Semaška. Zuikis laimėjo virš $9,000, o Vytautas — virš $10,000. Taip pat porą kartų į pinigus Karolis "g.karolis" Grybauskas, Nerijus "Ntamosauskas" Tamošauskas ir kiti...