"Sunday Majors": mūšiskis patenka prie Sunday Million finalinio stalo ir susikrauna $25,000!

"Sunday Majors": mūšiskis patenka prie Sunday Million finalinio stalo ir susikrauna... 0001

Kaip ir kiekvieną pirmadienį, apžvelgsime didžiausius sekmadienio turnyrus: Sunday Million, Sunday Warm-up, Sunday 2nd Chance, Sunday Rebuy, Sunday Kick-off, Sunday 500 ir Sunday SuperSonic. Šių turnyrų apžvalgose išvardinsime visus lietuvius, patekusius į pinigines vietas. Na, o mažesniuose turnyruose, tokiuose kaip Sunday Storm, Sunday 6-max ir Sunday Cubed bei The Bigger, apžvelgsime nurodydami geriausią lietuvį ir paminėsime visus, kurie vakar laimėjo daugiau nei $1,000!

Vakar PokerStars kambaryje vyko dvigubi sekmadieniniai majorai. Sunday Million, Sunday Warm-up, Sunday Storm ir Sunday Kick-off turnyrų antrininkai startavo pusvalandžiu vėliau. Antrieji šansai davė vaisių. Milijono antrininko turnyre lietuviui pavyko laimėti net $25,000!

Sunday Million II5671$1,134,200$177,391.58

Šį sekmadienį įvyko net du Sunday Million turnyrai. Į apmokamas vietas per abu turnyrus pateko 10 lietuvių. Smagiausia tai, kad buvo sumuštas šių metų rekordas ir lietuvis, pasivadinęs "vwborat18" slapyvardžiu antrajame milijono turnyre pateko prie finalinio stalo ir finišavo 7-oje vietoje susižerdamas gan solidžią $25,519.50 sumą!

Sunday Warm-up II3,773$754,600$118,473.37

Šį sekmadienį Sunday Warm-Up turnyras nebuvo toks sėkmingas lietuvių tarpe. Pirmajame turnyre toliausiai ėjo Mantas "Krafty_lt" Visockis, kuris užėmė 45-ąją vietą ir laimėjo $1,712.16. Antrajame turnyre geriausiai pasirodė Rytis "RichieA7s" Praninskas, kuris užėmė 56-ąją vietą ir sąskaitą papildė $1,358.28 suma.

1366$273,200$47,154.32

Antrojo šanso turnyre geriausiai pasirodė Karolis "g.karolis" Grybauskas, kuris užėmė 18-ą vietą ir laimėjo $1,338.68. Taip pat nuo jo vos per dvi vietas anksčiau krito Kristijonas "greezhool" Andrulis, kuris užėmė 20-ą vietą ir laimėjo $1,147.44.

1021$339,200$62,752

Šios savaitės sekmadieniniame turnyre su atsipirkimais apmokamose vietose buvo galima pamatyti tik du lietuvius. Domantas "Doommy" Klimčiauskas užėmė 28-ą vietą ir laimėjo $1,384.60. Prie jo prisijungė ir į apmokamas vietas pateko Liutauras "liutas.a" Armanavičius.

Sunday Kick-off II2,322$232,200$37,152

Sunday Kick-off brolių dvynių turnyrai nesulaukė didelio lietuvių pasisekimo. Nors apmokamas vietas pasiekė 5 lietuviai, tačiau didžiausią prizą laimėjo Aneris "baneris" Adomkevičius, o prizas siekė $650.16.

860$430,000$77,400

Šį sekmadienį didžiausios įpirkos turnyre dalyvavo 860 dalyvių. Kristijonas "greezhool" Andrulis ėjo giliausiai ir užėmė 23-ą vietą. Jis laimėjo $1,935. Į apmokamas vietas taip pat pateko Liutauras "liutas.a" Armanavičius bei Karolis "g.karolis" Grybauskas.

1224$258,019.20$46,856.96

Šio sekmadienio Hyper-Turbo struktūros turnyras nesulaukė sėkmingų lietuvių pasiekimų. Nė vienas lietuvis piniginių vietų nepasiekė.

Sunday Storm II37,144$371,440$32,308.59

Sunday Storm turnyruose lietuviai taip pat neparodė įspūdingų rezultatų. Toliausiai nuėjo "MAKLERIS", kuris užėmė 142 vietą ir laimėjo $219.63. Antrajame turnyre geriausiai pasirodė mūsiškis vardu "mantasbravo", kuriam pavyko užimti 73-ą vietą ir laimėti $241.43.

992$148,800$26,040

Šią savaitę šešiaviečių stalų turnyre į pinigus nepateko nė vienas lietuvis.

Sunday Cubed

Turnyro pradžia: 11:00
Turnyro įpirka: $55 (1R1A)
Garantija: $50,000

658$61,350$11,534.13

Sunday Cubed turnyras taip pat nebuvo sėkmingas lietuviams. Mūsiškiai šiame turnyre apmokamų vietų taip pat nepasiekė.

The Bigger turnyrai

Lietuviams nepavyksta užsikabinti The Bigger turnyruose. Tačiau džiugu, kad šią savaitę LSPF Lietuvos ekipos narys Artūras "fornado" Jacikas sugebėjo pramušti ledus ir $55 įpirkos turnyre nuėjo iki finalinio stalo. Šioje kelionėje jam teko sustoti ties 8-ąja vieta. Tačiau uždirbti $3,861 išpūtė Artūro kišenes.