Lietuviai internete: Net du laimėjimų REKORDAI siekiantys $50,000 ir $60,000!

Lietuviai internete: Net du laimėjimų REKORDAI siekiantys $50,000 ir $60,000! 0001

Jei PokerNews LT pildytų metų laimėjimų rekordų knygą, mums reikėtų kiekvieną savaitę ją taisyti. Praėjusią savaitę lietuvis slapyvardžiu „litofcas11“ laimėjo $47,000. Tačiau šį pasiekimą net du kart sumušė kiti du lietuviai. Praėjusį antradienį „Shakalas“ laimėjo virš $50,000, o sekmadienį Laurynas „LaurisL91“ Levinskas dar kartą pagerino rekordą susikraudamas virš $60,000! Pažiūrėkime kaip ėjosi mūsiškiams praėjusią savaitę.

Kaip ir minėjome, pirmasis savaitės rekordo gerinimas buvo jau antradienį. „Shakalas“ slapyvardžiu pasivadinęs tautietis dalyvavo $4.40 įpirkos atrankiniame turnyre su atsipirkimais. Jis jame laimėjo bilietą į Super Tuesday turnyrą, kurio įpirka siekia net $1,050. Kiek atsipirkimų ar pasipildymų panaudojo lietuvis neaišku, tačiau galime teigti, kad įpirka jam kainavo ženkliai pigiau. Tą pačią dieną laimėtą bilietą realizavo ir Super Tuesday žengė iki pat finalinio stalo. Jame lietuvis užėmė trečiąją vietą ir laimėjo net $51,045! Taip pat Shakalui šią savaitę pavyko nuversti du turnyrus. Vienas — $82 įpirkos, o kitas — $51 įpirkos. Iš viso lietuvis šia savaitę laimėjo apie $65,000!

DataĮpirka/TurnyrasŽaidėjų kiekisVietaPrizas
II.28Super Tuesday $1,0504983$51,045
III.04$826891$8,577
II.28$515141$4,857
II.28$4.40+R1131(sat)$1,050

1(sat) — bilietas į Super Tuesday

Kitą rekordą pasiekė Laurynas „LaurisL91“ Levinskas. Jis Sunday Warm-Up turnyre žengė taip pat toli kaip ir shakalas. Tiesa, apšilimo turnyre dalyvavo net 3,770 žaidėjų, tai ir prizinis fondas atitinkamai didesnis. Už šį puikų pasirodymą Laurynas į sąskaitą gavo $62,205! Vakar jam pavyko $215 įpirkos turnyre užimti antrąją vietą ir už ją LaurisL91 gavo $7,800. Iš viso jis šią savaitę laimėjo per $70,000!

III.04$21537703$62,205
III.05$2152602$7,800
III.03$1095677$1,843

Mažesnio kalibro turnyruose gerai pasirodė Karolis „tsodas“ Šilinskas. Jis praėjusią savaitę net triskart nugriovė turnyrus. Taip pat $109 įpirkos turnyre su atsipirkimais Karolis užėmė 4-ąją vietą ir tai jam garantavo geriausią jo paties šios savaitės laimėjimą - $5,660. Iš viso tsodas šią savaitę uždirbo daugiau nei $17,000.

III.05$109+R2764$5,660
III.06$11+R6331$3,662
III.01$55+R741$2,905
III.01$1093284$2,755
II.29$552351$2,526

Per penkiaženklės sumos barjerą peršoko ir pastaruoju metu gerą žaidimą demonstruojantis Aleksandras „VyruAlus“ Rusinovas, kuris triumfavo $55 įpirkos turnyre su atsipirkimais. Aleksandrui įveikus 442 oponentus jis tapo turnyro nugalėtoju ir laimėjo net $13,259! Taip pat gerai pasirodė Vytautas „Sajanas121“ Semaška, Karolis „g.karolis“ Grybauskas ir Liutauras „liutas.a“ Armanavičius. Visi šie žaidėjai praėjusią savaitę laimėjo per $8,000.