"Sunday Majors": "LaurisL91" apšilimo turnyre laimėjo net $62,205!

Sunday Majors apžvalga

Naujas pirmadienis, nauja — "Sunday Majors" turnyrų apžvalga. Šiąnakt Laurynas "LaurisL91" Levinskas žengė giliai Sunday Warm-up turnyre. Užėmęs 3-iąją vietą jis laimėjo daugiau nei $62,000!!! Kiek laimėjo kiti lietuviai, pamatysite būtent čia!

7748$1,549,600$232,443

Sunday Million turnyre į pinigines vietas pateko 6 lietuviai. Toliausiai žengė "5AULIU5". Jis užėmė 14-ą vietą ir laimėjo $4,106. Neblogą sumą laimėjo ir Andrejus "over.be" Vinogrodskij. Jis užėmė 97 vietą ir laimėjo $1,472. Taip pat pinigines vietas užėmė Kristijonas "greezhool" Andrulis, Karolis "g.karolis" Grybauskas, Gintaras "GS_LT" Šimaitis ir "arujnk" slapyvardžiu pasivadinęs mūsiškis.

3770$754,000$118,378

Šio sekmadienio geriausias pasirodymas įvyko būtent Sunday Warm-Up turnyre. Mums gerai žinomas Laurynas "LaurisL91" Levinskas žengė itin toli. Jis pateko į TOP-3 ir užėmęs trečiąją vietą jis laimėjo $62,205! Turnyro eigoje Laurynas twitteryje karts nuo karto pranešė apie turnyro eigą:

Laurynas LevinskasAš žetonų lyderis Sunday WarmUp turnyre likus tryse!!!
Laurynas LevinskasOoohooo, likus trims žaidėjams atsisakiau dalintis pinigus ir vienas žaidėjas šoko būsenoje sustūmė viską žetonų lyderį lemiančiame banke. Turėjau AKs prieš tos pačios spalvos QJ, bet pralaimėjau.
Laurynas LevinskasŽaidėjas atsakė į mano pakartotinį permušimą visais žetonais su QJs. Taip nesmagu! Na, bet 3-čioji vieta vis tiek gerai, tačiau aš turėjau laimėti jei ne ši skausminga nesėkmė.

Taip pat į apmokamas vietas šiame turnyre pateko Justas "selinantis" Semaška, kuris laimėjo $867, Aneris "baneris" Adomkevičius bei "Gamis13" pseudonimu pasivadinęs tautietis. Abu jie laimėjo po $324.

1459$291,800$49,606

Antrojo šanso turnyre į pinigines vietas nepateko nė vienas lietuvis.

"Sunday Majors": "LaurisL91" apšilimo turnyre laimėjo net ,205! 104

Sunday Rebuy

Turnyro pradžia: 19:00
Turnyro įpirka: $109 (+R)
Garantija: $225,000

1194$390,900$71,534

Šią savaitę turnyre su atsipirkimais apmokamas vietas pasiekė tik vienas mūsiškis. Justas "jusc" Vaičiulionis užėmė 40-ą vietą ir laimėjo $1,172.

1763$176,300$28,208

Sunday Kick-off turnyre į pinigines vietas pateko "Jaguarr" slapyvardžiu pasivadinęs lietuvis. Jis nuėjo iki 51-os vietos, o už ją į savo sąskaitą gavo $449 dydžio prizą.

918$459,000$82,620

Didžiausios įpirkos sekmadieniniame turnyre apmokamų vietų nepasiekė nė vienas lietuvis.

"Sunday Majors": "LaurisL91" apšilimo turnyre laimėjo net ,205! 107

Sunday SuperSonic

Turnyro pradžia: 01:30
Garantija: $125,000

1153$242,630$44,280

Šią savaitę Sunday SuperSonic turnyre pinigines vietas pasiekė trys lietuviai. Geriausiai iš jų pasirodė "KAUNASSS". Jis pateko prie finalinio stalo. Deja jo kelionė baigėsi vos peržengus finalinio slenkstį. Jis liko 9-oje vietoje. Už tai jis gavo $3,396. Dar po $436 laimėjo "Bambyzas777" ir "LaurisL91".

39614$396,140$32,142

Sunday Storm turnyre geriausiai pasirodė "Irkluotojas". Jis šiame, daug žaidėjų sutraukiančiame, turnyre užemė 56-ą vietą ir laimėjo $289.

56Irkluotojas$289

"Sunday Majors": "LaurisL91" apšilimo turnyre laimėjo net ,205! 109

Sunday 6-max

Turnyro pradžia: 00:00
Turnyro įpirka: $162

960$144,000$25,387

Šią savaitę šešiaviečių stalų turnyre į pinigus pateko tik vienas lietuvis. Aneris "Baneris" Adomkevičius užėmė 23-ą vietą, o savo kišenes papildė $975 dydžio suma.

636$58,550$11,066

Šią savaitę Sunday Cubed turnyre nė vienas lietuvis nepasiekė apmokamų vietų.

The Bigger turnyrai

Vakar "The Bigger" turnyrą puikiai užkabino "Doniukas". Jis $8.80 įpirkos turnyre žengė iki pat finalinio stalo. Na, o jame jis užemė 4-ąją vietą, už kurią Doniukas gavo net $4,066.

TurnyrasVietaVardasPrizas
The Bigger $8.804Doniukas$4,066

Kitą sekmadienį pas mus bus šventinis sekmadienis, o PokerStars švęs 6-ąjį jubiliejinį Sunday Million turnyro gimtadienį, kuriame bus net $6,000,000 garantuotas prizinis fondas. Tikėkimės, kad kitą savaitgalį dar daugiau lietuvių papildys savo kišenes būtent šiame turnyre.