WSOP 2017 Vyksta

Kristijono "greezhool" Andrulio triumfas SCOOP aukščiausių įpirkų turnyre vertas net $220,517!

Kristijonas "greezhool" Andrulis

Vakar prasidėjo antroji SCOOP-02-H turnyro diena. Į ją sugrįžo 50 karių, norinčių tapti SCOOP čempionais. Tarp likusių žaidėjų buvo ir mūsiškis Kristijonas „greezhool“ Andrulis. Jis pirmąją dieną baigė 16 pozicijoje su 234,311 žetonų (vid.: 193,200). Po ilgos ir dramatiškos dviejų dienų kovos, mūsiškis nugriovė šį $2,100 įpirkos turnyrą ir laimėjo net $220,517!

Likus 17-ai žaidėjų Kristijonas su {10-}{10-} laimėjo monetos metimą ir pasidvigubino savo žetonų kiekį. Po gerų dviejų valandų mūsiškis pasiekė finalinį stalą ir jame netrukus su tūzais laimėjo neblogą banką, po kurio "greezhool" pakilo iki penktosios vietos.

Po kiek laiko lietuvį vėl aplankė raketos ir jis išspaudė maksimalios naudos. Kristijonas pasidvigubino prieš {k-}{k-} ir pagal žetonus šoko į pirmąją vietą. Likus penkiems žaidėjams žaidėjai pradėjo tartis dėl pasidalinimo, Kristijonas turėjo antrą pagal dydį krūvelę ir po sandorio jam buvo pavestas $200,517 laimėjimas. Tačiau žaidėjai toliau tęsė kovą dėl neišdalintų $20,000 ir SCOOP čempiono vardo.

Pirmiausiai turnyrą paliko trečiąją vietą pagal žetonų kiekius užėmęs žaidėjas iš Baltarusijos, po jo turnyrą paliko mažiausiai žetonų per prizų dalijimąsi turėjęs oponentas iš Kanados. Trečias liko "SamSquid" vardu pasivadinęs žaidėjas iš Jungtinės Karalystės, kuriam atiteko didžiausias šio turnyro laimėjimas — $234,193.

Taigi, mūsiškis žengė liko dvikovoje su vokiečiu @cey@lone. Po kiek laiko laikydamas 1:3 santykiu mažesnę krūvelę Kristijonas "greezhool" Andrulis sugebėjo pasidvigubinti ir išsilyginti su oponentu:

Lygiams esant 40,000/80,000 su 10,000 ante, iš BU pozicijos @cey@lone pakėlė statymus iki 160,000. Kristijonas permušė iki 347,125. Po kiek laiko oponentas iš Vokietijos pakartotinai permušė iki 534,250. Kristijonas dar sykį permušė visais žetonais (apie 2,400,000) ir oponentas atsakė.

greezhool{k-Hearts}{q-Hearts}
@cey@lone{a-Spades}{10-Diamonds}

Pirmiausiai lietuviui atsivertė auksinis flopas: {6-Hearts}{8-Hearts}{q-Clubs}, turne pasirodžius {7-Clubs} oponentą gelbėjo tik 2 tūzai. Tačiau riveryje pasirodė {4-Spades} ir Kristijonas su savo oponentu susilygino žetonais. (Kristijono sąskaitoje: 4.78M, o oponento — 4.88M)

Dar po šiek tiek laiko Kristijonas perėmė iniciatyvą ir žetonų kiekių persvarą, kai laimėjo banką su {a-Diamonds}{j-Hearts}. Ant stalo gulėjo {8-Hearts}{k-Diamonds}{a-Spades}{5-Spades}{3-Clubs}. Oponentas savo kortų nerodė ir liko su 3.86M, tuo tarpu lietuvis savo žetonų krūvelę užaugino iki 5.8M.

Na ir galiausiai, po 10 minučių aršios dvikovos, įvyko lemiamoji partija, kurioje pagrindinis veiksmas vyko po flopo:

Vokietis iš BU pozicijos pakėlė statymus iki 160,000 ir Kristijonas atsakė.
Flope pasirodė {6-Spades}{3-Hearts}{3-Diamonds}. Mūsiškis (SB) praleido ir oponentas įdėjo 137,000, po kurių Kristijonas iš karto įmetė 327,250, bet to nebuvo gana, mat @cey@lone pakartotinai permušė iki 517,500. Kristijonas atliko 4-betą iki 880,000, oponentas iš Vokietijos dar sykį permušė (5-bet) iki 1,242,500 ir Kristijonas nusprendė atsakyti.

Turnas: {10-Diamonds} (Banke 2,825,000). Kristijonas praleido, o oponentas sustūmė. Mūsiškis iš karto atsakė ir žaidėjai atvertė kortas:

greezhool{a-Hearts}{6-Clubs}
@cey@lone{3-Spades}{5-Diamonds}

Deja Lietuvis pakliuvo į bėdą, iš kurios galėjo ištraukti tik viena iš dviejų šešetų kortų.

Riveris: {6-Diamonds}. Taaaaaaip! Lietuviui nusišypso Fortūna ir jis triumfuoja SCOOP-02-H turnyre!

Už pirmąją vietą Kristijonui atiteko net $220,517, SCOOP nugalėtojo prizas bei čempiono titulas!

Sveikiname Kristijoną su puikia pergale!!!