Lietuviai internete: į lietuvių sąskaitas įkrito net penki dideli laimėjimai

Mantas Bagočius

Matome, kad šią savaitę rezultatų iš ties daug. Ką tik prasidėjęs SCOOP tikrai siūlo dideles garantijas, o kad jas pasiekt, visą parą yra organizuojami atrankiniai turnyrai į čempionato renginius. Tačiau šį sykį norime kalbėti ne apie tai. Nepaisant to, kad SCOOP čempionate lietuviai rodo išties puikius rezultatus, reikia prisiminti ką gero jie nuveikė per praėjusią savaitę. Taigi, pristatome lietuvių gerus rezultatus internetinio pokerio padangėje.

Geriausius šios savaitės rezultatus, kurie viršijo dešimt tūkstančių JAV dolerių parodė ne vienas, o net penki žaidėjai. Tiesa, trys iš šių žaidėjų pasiekė gerai apmokamas vietas tik kartą. Net $77,000 laimėjo žaidėjas pasivadinęs „deFacto4“ vardu, kuris dalyvavo specialiame nemokamame turnyre, skirtame tik Supernova lygio žaidėjams. Šiame turnyre dalyvavo net 4,416 Supernova lygio žaidėjų ir mūsiškiui pavyko turnyrą pabaigti trečioje vietoje.

Antrą pagal gerumą šios savaitės rezultatą parodė Mantas „bagoch“ Bagočius. Vaikinas dalyvavo PartyPoker organizuojamame $99 įpirkos turnyre su atsipirkimais su $100,000 garantiniu priziniu fondu. Įveikęs visus 427 oponentus, Mantas tapo turnyro nugalėtoju ir laimėjo solidų, $25,000 prizą.

Kitas žaidėjas, patekęs į penkiaženklių laimėjimų zoną buvo „loryno“ vardu pasivadinęs tautietis. Jis dalyvavo $55 įpirkos turnyre, kuriame žaidė 3,005 žaidėjai. Mūsiškiui pavyko žengti iki trečios vietos, už kurią jis gavo $12,621.

ŽaidėjasDataĮpirka/TurnyrasŽaidėjų kiekisVietaPrizas
deFacto4V.05$0.004,4163$77,000
bagochV.05$99+R4281$25,000
lorynoV.05$553,0053$12,621

Praėjusią savaitę penkis kartus į gerai apmokamas vietas pateko Karolis „g.karolis“ Grybauskas, kuris net dusyk sugebėjo laimėti penkiaženkles sumas. Karolis nugriovė $82 įpirkos turnyrą ir laimėjo $10,631. Taip pat jam pavyko laimėti ir $10,300 vertės pakuotę. Iš viso Karolis praėjusią savaitę laimėjo daugiau nei 25,000¡

DataĮpirka/TurnyrasŽaidėjų kiekisVietaPrizas
V.06$827501$10,631
V.05$33+R109(sat)$10,300
V.06$11+R193(sat)$2,100
V.02$33+R933$1,050
V.06$1621,88023$1,043

Na, bet nebuvo tokio žaidėjo, kuris praeitą savaitę būtų pralenkęs Anerį „baneris“ Adomkevičių gerai apmokamų prizinių vietų skaičiumi. Jis net šešis kartus papildė savo sąskaitą didesnėmis nei $1,000 sumomis. Didžiausias jo laimėjimas buvo $215 įpirkos turnyre su atsipirkimais, kuriame įveikęs visus oponentus Aneris laimėjo $10,800.

V.03$215+R1351$10,800
V.04$2152102$6,510
V.04$55+R1422$3,128
V.04$215+R1325$2,704
V.06$11+R290(sat)$2,100
V.06$33+R1257$1,050

Po trissyk į gerai apmokamas vietas pateko „efodmantas“ ir Ignotas „Varunklis“ Vainoras. „efodmantui“ savo kišenes pavyko pasipildyti net daugiau nei $6,500, tuo tarpu Ignotas laimėjo tris atrankinius turnyrus į Super Tuesday turnyrą.

efodmantasV.05$1095344$4,112
 V.03$555005$1,388
 V.02$514145$1,159
VarunklisV.07$8.80+R204(sat)$1,050
 V.06$8.80+R126(sat)$1,050
 V.04$4.40+R154(sat)$1,050

Dukart gerai apmokamose vietose apsilankė Liutauras „liutas.a“ Armanavičius, "Kmart696", "nokautas", Dominykas „Domce“ Karmazinas ir Vincas „vincelis“ Tamašauskas, Tomas "LTasdf" Lazauskas, "Respect_Lt" ir "Bambeklis". Geriausiai sekėsi Liutaurui. Jis per praėjusią savaitę laimėjo daugiau nei $7,000. Kaip sekėsi kitiems žaidėjams, sužinosite pažiūrėję į lentelę.