SCOOP: Karolis Grybauskas laimi net $100,308!!! Pressure777 savo sąskaitą pasipildo $62,017!

SCOOP: Karolis Grybauskas laimi net $100,308!!! Pressure777 savo sąskaitą pasipildo... 0001

Tiesiog puikūs rezultatai papildė lietuvių sąskaitas. Į antrąją SCOOP-20-M dieną patekęs "Pressure777" laimėjo $62,017, tačiau šios nakties vinimi tapo Karolis "g.karolis" Grybauskas, kuris vakar startavusiam keturviečių stalų turnyre užėmė antrą vietą ir laimėjo $100,308! Kol kas aptarsime didžiausius laimėjimus, o laikui bėgant apžvalgą papildysime ir kitais mūsiškių rezultatais.

SCOOP-21

Jau vakar minėjome, kad SCOOP-21-M turnyre į antrąją dieną pateiko žaidėjas iš Lietuvos "Pressure777". Jis antrojoje dienoje startavo iš 43-ios pozicijos. Šauniausia tai, kad nepaisant to, jog pirmosios dienos pabaiga jam buvo nesėkminga, antrojoje dienoje jis paėmė vadžias į rankas ir šoktelėjo aukštyn. Jam net pavyko nužygiuoti į finalinį stalą. Prie finalinio stalo sėdėjo net šeši Danielio Negreanu tautiečiai iš Kanados. Įveikus net keturis kanadiečius, sekantis turnyrą paliko lietuvis. "Pressure777" savo pasirodymą baigė 5-oje vietoje už kurią mūsiškis laimėjo net $62,017!

Paskutinę lietuvio ranką lėmė monetos metimas. Jis savo žetonus sustūmė dar prieš flopą ir jam atsakė vienas oponentas. Lietuvis parodė {a-}{k-}, o oponentas švystelėjo {q-}{q-}. Flope pasirodė {x-}{k-}{q-}. Turne nepasirodžius reikiamoms kortoms, lietuvis nebeturėjo šansų įveikti oponento. Taigi, "Pressure777" šiame SCOOP-21-M turnyre liko 5/7,383. Sveikiname lietuvį su puikiu pasirodymu!

SCOOP-23

Brangiausiame turnyre SCOOP-23-H susirinko net 395 žaidėjai, kurie $300,000 garantinį prizinį fondą išpūtė iki $790,000. Šiame turnyre dalyvavo ir keletas mūsų tautiečių. Į apmokamas vietas pateko du lietuviai. Toliausiai žengęs ir priėjęs net dvikovas, antroje vietoje savo pasirodymą baigė Karolis "g.karolis" Grybauskas. Jis savo sąskaitą pasipildė net $100,308! Karolis dvikovas pradėjo atsilikdamas nuo oponento 1:2 žetonų santykiu. Dvikova truko apie valandą, mat žetonų vidurkis siekė apie 150BB.

Lemiamoje rankoje Karolis laikė 459,000 žetonų, o jo oponentas 1.505 milijono. Privalomųjų statymų lygis siekė 3000/6000. Karolis gavęs {9-}{9-} iš BU pozicijos pakėlė statymus minimaliai (iki 12,000), jo oponentas jį permušė iki 36,000. Tuomet Karolis pakartotinai permušė iki 75,641. Oponentas sustūmė visus savo žetonus ir Karolis iš kart atsakė. Oponentas parodė {a-}{10-}.

Bendrosiose kortose vertėsi: {a-}{4-}{10-}{2-}{8-} ir Karoliui teko pripažinti pralaimėjimą. Žinoma, liūdėti nėra ko, nes į PokerStars sąskaitą jaunuoliui grįžo $100,308! Sveikiname Karolį su itin šauniu laimėjimu!

Kiek anksčiau šiame turnyre krito ir Dominykas "Domce" Karmazinas. Jis žengė iki 15-os vietos, už kurią gavo $9,361.