Lietuviai internete: "Begalybe" ir "deam0n18" tarp didžiausių praėjusios savaitės laimėtojų

Lietuviai internete: "Begalybe" ir "deam0n18" tarp didžiausių praėjusios savaitės... 0001

Kol vieni Lietuvos žaidėjai savo jėgas mėgina Pasaulio pokerio serijoje (WSOP), kiti mūsiškiai neatsitraukdami nuo ekranų bando skinti pergalės virtualioje aplinkoje. Tiesa, internete pergales skinti kur kas paprasčiau. Tai gali įrodyti ir praėjusios savaitės laimėjimų apžvalga. Praėjusią savaitę geriausią rezultatą pasiekė "jusc". Visų tautiečių pasiekimus virš $1,000 rasite šioje apžvalgoje.

Vakarykštėje didžiųjų turnyrų apžvalgoje jau rašėme apie "jusc" pergalę Sunday Kick-off turnyre. Jis sėkmingai žengė šiame turnyre, įveikė visus oponentus ir užsitikrino solidų $24,774 laimėjimą.

DataĮpirka/TurnyrasŽaidėjų kiekisVietaPrizas
VI.10$1091,4791$24,774

Į prizines vietas praėjusią savaitę net penkissyk pateko Deividas "dejwiz" K., kurio didžiausias laimėjimas buvo užfiksuotas $55+R turnyre, kuriam grūmėsi 442 žaidėjai. Lietuvis užėmė 3-iąją vietą ir laimėjo $7,943. Visi Deivido praėjusios savaitės laimėjimai siekia beveik $20,000!

VI.10$55+R4423$7,943
VI.09$1623484$4,307
VI.05$55+R2804$4,008
VI.06$751251$1,984
VI.08$55+R1725$1,659

Labai gerai pasirodė ir Ignotas "Varunklis" Vainoras, kuris į gerai apmokamas vietas pateko keturis kartus. Didžiausias Ignoto laimėjimas buvo pasiektas tame pačiame turnyre, kuriame dalyvavo ir Deividas. Ignotas iš turnyro iškrito viena vieta anksčiau, t.y. ketvirtoje vietoje ir užsitikrino $6,052. Taip pat tą patį vakarą Varunkliui pavyko nugriauti $22 įpirkos turnyrą, kuriame dalyvavo lygiai 500 žmonių ir jis laimėjo $1,890. Iš viso lietuvis per praėjusią savaitę susikrovė apie $12,500.

VI.10$55+R4424$6,052
VI.05$554982$3,449
VI.10$225001$1,890
VI.05$222991$1,157

Į gerai apmokamas vietas po tris kartus pateko trys mūsų tautiečiai. Geriausiai sekėsi Aurimui "samirua" Jakučiui, kuris per praėjusią savaitę triumfavo dviejuose turnyruose. Didžiausią laimėjimą Aurimas nunešė $55+R turnyre, kuriame įveikė 215 oponentų ir laimėjo $6,989. Iš viso jis per praėjusią savaitę laimėjo per $10,000.

Antrasis pagal pelną tarp šių prizininkų liko "pokshtas", kuris savo sąskaitą praėjusią savaitę pasipildė daugiau nei $8,000. Didžiausias laimėjimas buvo užfiksuotas $22 įpirkos turnyre, kuriame savo jėgas išmėgino 1,054 žaidėjai. Mūsiškiui kojos niekas nepakišo ir įveikęs visus oponentus laimėjo nugalėtojo prizą - $3,639.

Na, o taip pat tris kartus į apmokamas vietas pateko ir "Bambeklis". Jis kaip visada šturmavo $1,050 atrankinius turnyrus į Super Tuesday. Visus tris bilietus mūsiškis laimėjo antradienį, tą pačią dieną kai vyksta šis turnyras.

VI.05$11+R51(sat)$1,050

Standartiškai kuo mažiau pergalių, tuo daugiau pretendentų. Po dukart į gerai apmokamas vietas pateko septyni žaidėjai. Iš jų geriausiai pasirodė "Vaidas777", kurio geriausias rezultatas buvo pasiektas $55 turnyre. Jam pavyko įveikti visus oponentus ir užsitikrinęs pirmąją vietą laimėjo $7,439. Taip pat triumfas $25 turnyre jo praėjusios savaitės laimėjimus papildė dar $3,179 suma.

Nuo jo nelabai atsiliko ir Karolis "g.karolis" Grybauskas, kuris per praėjusią savaitę laimėjo $8,000. Jis praėjusį trečiadienį laimėjo du $4,000 laimėjimus $162 ir $55 įpirkos turnyruose.

Trečias pagal eiliškumą liko Tomas "LTasdf" Lazauskas, kuris kaip ir "Vaidas777", nuvertė du turnyrus. Pirmojo įpirka siekė $51, o antro - $35. Bendras Tomo išlošis šiuose turnyruose siekė $6,700.