Lietuviai internete: mūsiškių fronte penkiaženklių laimėjimų gausa!

Lietuviai internete: mūsiškių fronte penkiaženklių laimėjimų gausa! 0001

Per pastarąją savaite lietuviai iš ties puikiai kovojo daugiastaliuose turnyruose. Trys mūsiškiai sugebėjo peršokti penkių skaičių barjerą ir laimėjo solidžias sumas. Tačiau atsirado du lietuviai, kurie į gerai apmokamas vietas pateko kelis kartus ir to užteko, kad bendras savaitinis uždarbis siektų per $10,000. Po sykį į gerai apmokamas vietas pateko net 25 tautiečiai. Taigi, didžiųjų laimėjimų apžvalgoje sužinosite kas jie tokie ir kokius prizus laimėjo...

Didžiausią savaitės laimėjimą užfiksavome pirmadienį, kuomet sekmadienį vykusiame $109 įpirkos The Bigger turnyre "GS_LT" vardu pasivadinęs tautietis 2,627 žaidėjus sutraukusiame turnyre finišavo trečioje vietoje, už kurią mūsiškis gavo solidų $22,330 laimėjimą!

ŽaidėjasDataĮpirka/TurnyrasŽaidėjų kiekisVietaPrizas
GS_LTVII.22$1092,6273$22,330

Tą pačią dieną įspūdingai pasirodė ir Dainius "Dainiux" Antanaitis, kuris The Bigger $22 turnyre buvo nepralenkiamas, tad užėmęs visas oponentų žetonų pilis jis tapo turnyro čempionu ir laimėjo net $17,179.

DainiuxVII.22$2270241$17,179

Diena anksčiau, šeštadienį $55 įpirkos The Big turnyre dalyvavo "shakalas", kuris varžėsi prieš 2,357 oponentus. Džiugu, kad mūsiškis žengė iki pat finalinio stalo, tačiau jam nepavyko žengti iki finalinės dvikovos. Trečioje vietoje finišavęs mūsiškis uždirbo $14,528.

shakalasVII.22$5523583$14,528
 VII.21$444585$1,026

Prajusią savaitę net penkis kartus į gerai apmokamas vietas pateko Karolis "g.karolis" Grybauskas. Jo didžiausias laimėjimas buvo pasiektas $162 įpirkos turnyre, kuriame iš 640 dalyvių Karolis liko ketvirtas ir už tai jam atiteko $7,296. Ketvirtas jis liko ir sekmadienį vykusiame $51 įpirkos turnyre, kuriame žaidė 697 žaidėjai. Tai jam garantavo $2,614 laimėjimą. Na, galime paminėti, jog šių penkių turnyrų laimėjimai viršijo $13 tūkstančių.

g.karolisVII.18$1626404$7,296
 VII.22$516974$2,614
 VII.22$21554014$1,080
 VII.17$10956(sat)$1,050
 VII.17$4.40+R106(sat)$1,0 50

Triskart į apmokamas vietas pateko "Giadze1" vardu pasivadinęs tautietis, kuris per praėjusią savaitę stovėjo ant visų trijų geriausių laiptelių. Didžiausia suma įkritusi į lietuvio sąskaitą buvo tuomet, kai finišavęs antras $55+R turnyre, mūsiškis laimėjo $4,321. Iš viso jo laimėjimai per pastarąją savaitę siekė $10,000.

Giadze1VII.18$55+R3972$4,321
 VII.17$55+R3923$3,317
 VII.17$256521$3,035

Daugiau nei vieną kartą į apmokamas pateko dar keturi žaidėjai. "I'm-iyh-rn" vardu pasivadinęs tautietis laimėjo kiek daugiau nei $4,000, taip pat dvi trečiąsias vietas užėmė ir LSPF prezidentas Andrius "Tamsusis" Tapinas. Tris kartus Super Tuesday turnyro bilietą iškovojo "Bambeklis", o taip pat du syk į gerai apmokamas vietas pateko ir "efodmantas".

VII.20$55+R1596$1,275

Jau minėjome pradžioje, kad po sykį į gerai apmokamas vietas pateko net 26 lietuviai. Lentelės viršūnėje atsidūrė daugiausiai savo sąskaitą papildęs "And19841", kuris dalyvavęs MicroMillions II serijos turnyre už $8.80 įpirką iš 14,710 liko ketvirtas ir laimėjo $7,333. Taip pat neblogą laimėjimą iškovojo ir "Kurmis1", kuris šiąnakt dalyvaudamas $22+R turnyre įveikė visus 633 oponentus ir iškovojęs nugalėtojo vardą laimėjo $5,498. Trečioje vietoje rikiuojasi "Artuz79". Jis $22 įpirkos turnyre liko trečias ir laimėjo pusė penkiaženklės sumos - $5,025. Kaip sekėsi likusiems 23-iems lietuviams - pamatysite žvilgtelėję į lentelę.