WSOP pagrindiniame turnyre iš 9 žaidėjų liko trys

October Nine

Po 109 dienų laukimo 2012 m. Pasaulio pokerio serijos pagrindiniame turnyre praėjusią naktį Las Vegase buvo pratęstos finalinio stalo kovos. Po pusdešimtos valandos trukusios kovos iš devynių finalistų prie svarbiausio metų pokerio turnyro stalo liko sėdėti trys. Gregas Mersonas, Jacobas Balsigeris ir Jesse Sylvia sugrįš šiąnakt grumtis dėl $8,527,982 pirmos vietos prizo.

Štai visi WSOP pagrindinio turnyro finalistai:

VietaŽaidėjasŠalisAmžiusŽetonų kiekis
1.Russellas ThomasJAV2424,800,000
2.Jacobas BalsigerisJAV2113,115,000
3.Jeremy AusmusJAV329,805,000
4.Stevenas GeeJAV5716,860,000
5.Gregas MersonasJAV2428,725,000
6.Jesse SylviaJAV2643,875,000
7.Robertas SalaburuJAV2715,155,000
8.Andras KoroknaiVengrija3029,375,000
9.Michaelas EspositoJAV4316,260,000

Prireikė beveik dviejų valandų, kol nuo stalo buvo priverstas pasitraukti pirmasis žaidėjas. Tai įvyko 30-oje rankoje, kai Steve Gee pakėlė statymus iki 900,000 UTG pozicijoje, Mersonas atsakė, o Russellas Thomas prisijungė iš BU. Po flopo {7-Clubs}{4-Hearts}{5-Diamonds} Gee pratęsė agresiją iki 1,6 milijono, Mersonas nusimetė, o Thomas atsakė. Ketvirtoji korta buvo {j-Clubs}, Gee iššovė dar kartą iki 3,25 milijono, tačiau Thomas niekur nesitraukė.

Riveryje pasirodė {3-Spades}. Gee sustūmė visus 11,35 milijono, o Thomas pasinėrė į apmąstymus, kurie truko kiek daugiau nei penkias minutes ir atsakė. Gee atsistojo ir atvertė {8-Clubs}{8-Diamonds}, tačiau to nepakako, kad įveiktų priešininko {q-Diamonds}{q-Clubs}. Už devintąją vietą Gee laimėjo $754,798.

Kitas žaidėjas iškrito 65-oje rankoje, kuomet visiems nusimetus iki SB sėdinčio Sylvia jis sustūmė visus savo žetonus taip spausdamas mažiau žetonų BB pozicijoje turėjusį Robertą Salaburu. Šį kartą jis atsakė savo rankose pamatęs {7-Diamonds}{7-Hearts} ir gerokai pirmavo prieš Sylvia laikomą {Q-Clubs}{5-Clubs}.

Po flopo {A-Diamonds}{A-Spades}{4-Clubs} ir turno {2-Diamonds} Salaburu vis dar pirmavo, tačiau riveris nokautavo jį ir visus Penn & Teller teatre susirinkusius žiūrovus - {Q-Hearts}. Už savo pasirodymą Robertui atiteko $971,360.

Po penkių rankų Mersonas pakėlė iki 1 milijono UTG pozicijoje, o nedaug žetonų turėjęs Michaelas Esposito sustūmė visus savo 10,7 milijono. Visiem nusimetus iki Mersono, jis akimirksniu atsakė.

Mersonas{a-Clubs}{k-Spades}
Esposito{a-Spades}{j-Hearts}

Flopas {4-Spades}{9-Spades}{7-Diamonds} nieko nepakeitė, tačiau turne pasirodžiusi {6-Spades} suteikė silpnesniam pirkimą į spalvą. Deja, po riverio {8-Clubs} jam nepavyko pagerinti savo rankos ir jis turėjo tenkintis $1,258,040 septintosios vietos prizu. Tuo tarpu Mersonas tapo žetonų lyderiu.

Mersonas šiuos žetonus puikiai panaudojo, kai 109-oje rankoje visiem nusimetus iki BU sėdinčio Mersono jis pakėlė iki vieno milijono. Sylvia sėdėjo SB ir permušė iki 2,6 milijono, o BB pozicijoje Andrasas Koroknai pakartotinai permušė iki 5,3 milijono. Mersonas į tai atsakė dar kartą keldamas statymus iki 9,2 milijono. Sylvia greitai nusimetė, o Koroknai sustūmė viską ir sulaukė greito atsakymo.

Koroknai{K-Hearts}{Q-Diamonds}
Mersonas{A-Spades}{K-Spades}
Jeremy Ausmus
Jeremy Ausmus

Bendrosios kortos - {8-Hearts}{3-Spades}{2-Clubs}{7-Spades}{7-Hearts} ir Mersono sirgaliai ir žaidėjas triumfuoja. Jis perkopė 80 milijonų žetonų ribą, o Koroknai už šeštą vietą gavo $1,640,902 prizą.

Sekantis iš turnyro pasitraukė Jeremy Ausmusas, kai BU pozicijoje pakėlęs iki 1,2 milijono gavo atsakymą iš BB apginti norėjusio Sylvia. Flopas buvo - {3-Spades}{8-Spades}{9-Clubs} ir abu žaidėjai praleido. Po turno – {3-Diamonds} Sylvia dar kartą praleido ir tuomet permušė varžovo statymą nuo 1,5 iki 3,6 milijono. Ausmusas sustūmė visus 14,5 milijono ir gavo greitą atsakymą.

Ausmusas{10-Spades}{7-Diamonds}
Sylvia{a-Clubs}{9-Hearts}

Sylvia pirmavo su pora devynakių, o priešininkas turėjo abipusį pirkimą į eilę. Riveris – {5-Spades} ir Ausmusas už penktą vietą turnyre gauna $2,155,313.

136-oje rankoje iškrito dar vienas žaidėjas. Viskas prasidėjo, kai SB sėdintis Thomas pakėlė iki 1,5 milijono, o BB pozicijoje Balsingeris nusprendė sustumti visus savo 15,825 milijono. Po ilgų apmąstymų agresorius nusprendė atsakyti.

Thomas{a-Hearts}{9-Diamonds}
Balsigeris{a-Spades}{k-Clubs}
Russell Thomas
Russell Thomas

Balsigerio gerbėjai tiesiog džiūgavo išvydę žaidėjų kortas ir dar labiau suriko, kai pamatė visai nepavojingas pirmąsias tris kortas - {8-Clubs}{q-Hearts}{5-Hearts}. Thomasą gelbėjo tik devynakė arba bėgančios eilės ar spalvos kortos. Turne pasirodžiusi {5-Diamonds} nieko nepakeitė, o riveris {7-Hearts} išsiuntė Thomasą namo su uždirbtais $2,851,537. Taip paaiškėjo finalistų trejetukas: Mersonas (88,350,000), Sylvia (62,750,000) ir Balsigeris (46,875,000).

VietaŽaidėjasPrizas
1st???$8,531,853
2nd???$5,295,149
3rd???$3,799,073
4thRussellas Thomas$2,851,537
5thJeremy Ausmusas$2,155,313
6thAndras Koroknai$1,640,902
7thMichaelas Esposito$1,258,040
8thRobas Salaburu$971,360
9thSteve Gee$754,798

Finalinio stalo kovos bus pratęstos 3:00 val. Lietuvos laiku.

Dar daugiau naujienų iš pokerio pasaulio jūsų laukia mūsų socialinio tinklo Facebook puslapyje. Prisijunkite!

Daugiau straipsnių

Ką galvojate?