Lietuvis SCOOP'e laimi daugiau nei 100,000 litų!

Lietuvis SCOOP'e laimi daugiau nei 100,000 litų! 0001

Dviejų dienų SCOOP turnyre lietuvis, slapyvardžiu „bebaimis777“, užėmė septintąją vietą, kuri garantavo jam net 40,000 dolerių. Šio turnyro įpirka buvo labai didelė - $2,100. Iš viso dalyvavo 902 žaidėjai, o bendras prizinis fondas viršijo $1,800,000.
Likus 10 žaidėjų lietuvis pagal žetonų kiekį buvo pirmas. Finaliniame stale taip pat kartas nuo karto pirmaudavo, tačiau viskas pasikeitė per vieną ranką, kuomet pralošė daugiau nei milijono žetonų vertės banką su As10s prieš AdAc.
Turnyro nugalėtojais tapo kanadiečiai „4rebmum“ ir „NeverScaredB“, kurie, likę dviese, nusprendė pasidalinti pinigus. Jiems atiteko atitinkamai $275,874 ir $285,169.

Dar viename, tokios pačios įpirkos turnyre, solidžią vietą užėmė „rideniuk“. Tautietis iškovojo 38-ąją poziciją ir savąją sąskaitą papildė daugiau nei 7,500 dolerių. Šiame turnyre iš viso dalydavo 1048 žaidėjų, o bendras prizinis fondas buvo ne toli 2,100,000 dolerių.
Turnyrą laimėjo „Str8$$$Homey“ iš Kanados - $377,280. Šis žaidėjas užvakar laimėjo ir The Bigger turnyrą.

Kitame, 27 dolerių įpirkos SCOOP turnyre, taip pat aukštą vietą užėmė dar vienas lietuvis. Turnyre, kuriame dalyvavo daugiau nei 25000 žaidėjų, „zuikis.p“ užėmė 20-ąją vietą ir laimėjo 1,112 dolerių.
Turnyro nugalėtoju tapo „nuds400“ iš Vokietijos. Už pirmąją vietą jam atiteko 61,816 dolerių.