Lietuviui iki finalinio Sunday „Million“ stalo pritrūko vieno žingsnio

Lietuviui iki finalinio Sunday „Million“ stalo pritrūko vieno žingsnio 0001

g.karolis“ visą turnyrą žaidė užtikrintai ir solidžiai, tačiau lemiamoje turnyro fazėje sėkmės pritrūko. Nors likus 15 žaidėjų „g.karolis“ pagal žetonų skaičių dar buvo trečioje pozicijoje, bet, visgi finalinio stalo pasiekti nepavyko. Lietuvis užėmė 10-ąją vietą ir už tai gavo kiek daugiau nei 7,500 dolerių.

Dar vienas tautietis, pasivadinęs slapyvardžiu „kaspirovskis“ nukeliavo iki 28-osios pozicijos ir laimėjo 2,800 dolerių.

Turnyro nugalėtoju tapo „ATHIED87“ iš Vokietijos. Po 12-os valandų kovos ir pinigų dalybų jam atiteko $188,000 dolerių.
Iš viso turnyre užsiregistravo 6377 dalyviai, o bendras prizinis fondas siekė $1,346,600.

Antrąją vietą ir dar įspūdingesnį laimėjimą vakar iškovojo „JudasGuide“. $109 įpirkos turbo turnyre, lietuvis tarp 909 dalyvių užėmė antrąją vietą ir gavo $11,700

Lietuvos pokerio profesionalas „bagoch“ vakar pasiekė finalinį stalą $16,50 įpirkos turnyre. Užėmęs trečiąją vietą jis savo sąskaitą papildė 2,300 dolerių.

Šeštadienį, Supernova+ skirtame 1,000,000 dolerių vertės nemokamame turnyre, „gusomortiz“ užėmė 25-ąją vietą ir už tai gavo 2,800 dolerių.