WSOP: lietuvio pasirodymas ir įvykiai iš praėjusios dienos

WSOP: lietuvio pasirodymas ir įvykiai iš praėjusios dienos 0001

Lietuviai

Praėjusią naktį prie stalų pastebėtas Laurynas Levinskas „Event #40: $1,500 No-Limit Hold'em“ turnyre. Manome, kad čia turėjo būti užsiregistravę ir daugiau lietuvių, tačiau kol dalyvių sąrašai neatnaujinti to vienareikšmiškai teigti negalime.
Šiame turnyre Fortūnos šypsnio Laurynas ir vėl nesulaukė. Dar turnyro pradžioje, prieš labai agresyvų oponentą, jis pralošė su {a-}{k-} prieš, kiek netikėtai į sustūmimą atsakiusias, {8-}{8-}. Po šios nesėkmės jam buvo likę apie 800 žetonų. Netrukus pavyko pasidvigubinti su {10-}{10-} prieš {k-}{q-}.
Tačiau galiausiai, iškart po pertraukos, Laurynas dar kartą sustūmė visus žetonus ({j-}{j-}) ir gavo atsakymą iš {a-}{10-}. Tarp bendrųjų kortų pasirodęs {a-} palaidojo visas lietuvio viltis šiame turnyre.

Sumuojant bendrus rezultatus, kol kas Laurynui ši kelionė nėra nuostolinga, kadangi jis laimėjo $500 įpirkos atrankinį turnyrą į WSOP pagrindinį turnyrą. Bendra laimėtos pakuotės vertė siekia 14,000 dolerių.

Jeff Madsen laimi trečiąją apyrankę

Niekas neturėtų būti nustebęs, kad Jeff Madsen laimėjo „Event #35, $3,000 Pot Limit Omaha“ turnyrą. Dominavęs nuo pat pirmos dienos, amerikietis savo pranašumą išlaikė ir finaliniame stale. Už pirmąją vietą jam atiteko 384,420 dolerių ir jau trečioji auksinė apyrankė.

WSOP: lietuvio pasirodymas ir įvykiai iš praėjusios dienos 101

Event #36: No-Limit Hold'em Shootout

Turnyras, kuriame puikiai pasirodė ir Mantas Visockis, turi savo nugalėtoją. Juo tapo bulgaras, Simeon Naydenov. Pergalė shootout tipo turnyre jam garantavo 326,440 dolerių ir auksinę WSOP apyrankę.

WSOP: lietuvio pasirodymas ir įvykiai iš praėjusios dienos 102