WSOP naujienos: Tom Schneider per devynias dienas laimi dvi auksines apyrankes

WSOP naujienos: Tom Schneider per devynias dienas laimi dvi auksines apyrankes 0001

Tom Schneider prieš devynias dienas laimėjo „Event #15: $1,500 H.O.R.S.E“ turnyrą ir papildė savo sąskaita ketvirčiu milijonų dolerių bei pasidabino auksine apyranke. Praėjus vos devynioms dienoms, Tom triumfuoja dar kartą. Šįkart jis pergalę pasiekė „Event #29: $5,000 H.O.R.S.E“.

Tom dominavo beveik viso turnyro metu, o prasidėjus finaliniam stalui jis turėjo net 64% visų žetonų. Už pergalę jam atiteko 319,000 dolerių bei dar viena WSOP apyrankė.
Lemiamoje dvikovoje prieš Benjaminą Scholl, Tom laimėjo su {a-Diamonds}{10-Hearts} prieš varžovo turimas {k-Diamonds}{q-Spades}. Benjamin atiteko 197,228 dolerių.

Tom Schneider - patyręs WSOP vilkas. 2007 jis taip pat laimėjo du turnyrus ir buvo pripažintas WSOP metų žaidėju.

Greg Mueller turnyre liko trečias. Prieš sėsdamas prie finalinio stalo jis teigė, jog jo tikslas yra iškovoti aštuntąją auksinę apyrankę Kanadai. Tačiau šįkart sėkmės pritrūko - jis liko trečias.

Trumpas interviu su 29-ojo turnyro nugalėtoju.

Vakar pasibaigusiame „Event #30: No-Limit Hold'em“ apmokamas vietas pasiekė Domantas Klimčiauskas. Už 195-ąją vietą jam atiteko beveik 2,000 dolerių. Vis daugiau lietuvių atvyksta į Las Vegasą.

Neseniai baigėsi pirmoji diena „Event #32: $5,000 No-Limit Hold'em“turnyre. Čia planavo dalyvauti ir Laurynas Levinskas, tačiau paskutinėmis akimirkomis persigalvojo.
Pokerio žvaigždžių perpildytame turnyre šiuo metu antrąją vietą užima Daniel Negreanu (168,600). Pirmauja Jonathan Little su 179,700 žetonais.