GPI reitingas: Danielis Colmanas pretenduoja tapti geriausiu metų žaidėju

Daniel Colman

Global Poker Index kiekvieną savaitę atnaujina geriausių 300 pokerio žaidėjų sąrašą pasaulyje. GPI naudoja unikalią formulę, kurios dėka sužinome solidžiausius rezultatus demonstruojančius pokerio meistrus. Apžvelkime atnaujintą sąrašą:

2014 GPI Metų Žaidėjas

Po puikaus Danielio Colmano pasirodymo gyvose pokerio arenose, šis galiausiai užsiropštė į lentelės viršūnę. Į antrąją vietą buvo nustumtas Danas Smithas, kuris viršūnėje išsilaikė devynias savaites. Šis pokytis įvyko po to, kai Danielis Colmanas liko 7-as Azijos Pokerio Čempionato Super High Roller turnyre ir laimėjo $64,500. Už tai jam buvo suteikta 321,14 reitingo taškų, kurie ir leido pakilti į pirmąją vietą.

VietaŽaidėjasGPI TaškaiPokytis
1Daniel Colman4141.91+1
2Dan Smith3839.04-1
3Davidi Kitai3653.96+3
4Mustapha Kanit3567.62-1
5Jason Mercier3545.77-1
6Ami Barer3516.83+6
7Scott Seiver3480.86-2
8Ole Schemion3395.94-1
9Jacob Schindler3384.02-1
10Keven Stammen3278.36-1

Šiuo metu Danielis Colmanas yra trečioje vietoje pagal laimėtus pinigus gyvose pokerio arenose. Jo sąskaitoje puikuojasi $22,894,190. Amerikietis nusileidžia tik Danieliui Negreanu ($29,796,381) ir Antonio Esfandiariui ($26,252,746).

Danielio Colmano pasiekimai šiais metais:

TurnyrasĮpirkaDalyviu skaičiusVietaPrizas (USD)
PCA High Roller$25,50019827th$59,300
EPT Grand Final Super High Roller€100,000501st$2,127,398
EPT Grand Final, Turbo 6-Max€10,300635th$68,526
WSOP NLHE Heads-Up$10,0001363rd$111,942
WSOP NLHE$5,00069619th$22,309
WSOP $1 Million Big One for One Drop$1,000,000421st$15,306,668
Aria Super High Roller$100,000303rd$796,821
EPT Barcelona Super High Roller€50,000772nd$1,118,479
$10 Million Guarantee Seminole Hard Rock Poker Open$5,3001,4991st$1,446,710
WPT Alpha8 London£60,000231st$957,396
ACOP Super High RollerHK$500,000527th$373,932
Bendrai   $22,389,481

GPI 300 Top 10

Tuo tarpu bendrame GPI reitinge Danas Smithas ir toliau išlaiko lyderio poziciją. Jis tuo gali pasigirti jau 11 savaičių iš eilės.

Lietuviai šiame reitinge neišsiskiria - aukščiausiai iš mūsiškių yra Anaras Alekberovas, užimantis viso labo 1105 poziciją.

VietaŽaidėjasGPI TaškaiPokytis
1Dan Smith4178.40-
2Jason Mercier3814.33-
3Scott Seiver3718.11-
4Davidi Kitai3697.63+1
5Olivier Busquet3510.06+1
6Ole Schemion3444.44-2
7Daniel Negreanu3397.44+1
8Byron Kaverman3295.01-1
9Paul Volpe3226.44+2
10Jonathan Duhamel3206.96-2

Daugiau straipsnių

Susiję žaidėjai

Ką galvojate?