Sekmadienio rezultatai: solidūs laimėjimai pildė lietuvių kišenes

Sekmadienio rezultatai: solidūs laimėjimai pildė lietuvių kišenes 0001

Praėjusį sekmadienį nė vienam lietuviui nepavyko nuversti didžiųjų turnyrų. Visgi, mūsiškiai neliko tuščiomis - būrys lietuvaičių nugalėjo mažesniuose turuose, o kai kuriems pavyko pasiekti ir kiek stambesnių mūšių finalinius stalus.

Solidžiausiu sekmadienio laimėtoju tapo 8,000 dolerių susižėręs „selinantis“. Pastarasis nepaliko vilčių nė vienam iš 2,480 oponentų. $27 NL Hold'em [Turbo, Knockout] turnyro prizinį fondą sudarė beveik 50,000 dolerių.

Pergalę $82 NL Hold'em [6-Max, Hyper-Turbo] varžybose iškovojęs „p1relli“ pelnė 6,000 dolerių. Šio turo priziniame fonde buvo garantuota 10,000 dolerių, bet 370 užsiregistravusių dalyvių sumą padidino lygiai 3 kartus.

Vienas didžiausių sekmadienio turnyrų „Sunday Storm“ praėjusį vakarą sutraukė 35,038 pokerio entuziastus. Tarp milžiniško dalyvių skaičiaus nepasimetęs „Zygaga“ pasiekė finalinį stalą, bet, deja, prie jo užsibūti nepavyko. Lietuvos atstovas buvo eliminuotas 6-oje pozicijoje, kuri atnešė 4,700 dolerių laimėjimą. Ne toli finalinio suklupęs ir 16-oje pozicijoje likęs „GreitasisVez“ tenkinosi 613 dolerių.

Populiariajame „The Hot $11“ pasižymėjo „Merfinis“. Didžiojoje Britanijoje gyvenantis lietuvis šiame ture nužygiavo iki 4-osios pozicijos, kuri jo sąskaitos balansą papildė 4,600 dolerių suma. Greitos struktūros turnyre vakar varžėsi 9,121 dalyvis, o prizinį fondą sudarė kiek daugiau nei 91,000 dolerių.

4,500 dolerių laimėjo ir aukso medaliu pasidabino „Pofiux“, kuriam niekas neprilygo $44 NL Hold'em [6-Max, Progressive Super-Knockout] turnyre. Taipogi, už sumedžiotas varžovų galvas žaidimo eigoje, „Pofiux“ dar prisidėjo apie 2,700 dolerių.

Paskutinį finalinį stalą su mūsų šalies atstovu užfiksavome 33 dolerių įpirkos „The Hotter“. Čia 5-ąja vieta tenkinosi „bebaimis777“ - jo prizą sudarė 3,800 dolerių. Už finalinio stalo borto liko 11-ąją poziciją užėmęs ir 550 dolerių pelnęs „VyruAlus“.

Papildyta:

7,296 žaidėjai išmėgino jėgas $2,22+R Saturday Splash (3xTurbo) turnyre ir lietuvis "Vazas" iškovojo sidabrą bei $8,607.

„litofcas11“ iškovojo bronzą tarp 164 dalyvių $109+R kovoje ir gavo $5,523.

Matėte daugiau rezultatų? Pasidalinkite komentaruose!