25-uoju numeriu pažymėtame WSOP turnyre A. Bielskis iškovojo šešiaženklį prizą!

25-uoju numeriu pažymėtame WSOP turnyre A. Bielskis iškovojo šešiaženklį prizą! 0001

Andrius Bielskis tapo pirmuoju lietuviu, 2015 metų „World Series of Poker“ serijoje iškovojusiu šešiaženklį prizą. Mūsiškis sužibėjo 5,000 dolerių įpirkos 25-uoju numeriu pažymėtame turnyre.

Primename, jog šiame ture startavo 493 žaidėjai, kurie bendrą prizinį fondą pakėlė iki $2,317,100. Po trijų įtemptų žaidimo dienų, vėlų šeštadienio vakarą, Andrius Bielskis, kartu su dar 7 varžovais, sugrįžo į finalinę dieną kautis dėl čempiono titulo.

Sužaidus gerą pusvalandį, pirmuoju krituoliu tapo Danas O'Brianas, kuris su {A-}{Q-} pralaimėjo Jonathano Little {10-}{10-} porai.

Praėjus dar šiek tiek laiko, Anthony Zinno sušovė viską su {A-Hearts}{K-Hearts}, bet vienas iš varžovų surado {K-Spades}{K-Clubs} ir eliminavo Anthony. Su kiekvienu varžovo pasitraukimu augo garantuotas Andriaus prizas.

Po pertraukos Andrius užsitikrino šešiaženklį prizą, kadangi Jonathanas Little su {J-}{J-} pralošė monetos metimą Jonathano Jaffe {A-}{K-} ir buvo priverstas trauktis šeštoje pozicijoje.

Kaip ir beveik viso finalo metu, A. Bielskio žetonų atsargos buvo kukliausios iš visų, todėl jis tikėjosi pasidvigubinti radęs {A-}{A-} bei sulaukęs atsakymo. Vis dėlto, oponentas laikė tokio pat stiprumo porą, tad vyriškiai dalinosi banką perpus.

Galiausiai Andrius dar kartą rizikavo turnyrine gyvybe sulaukęs stipraus tūzo {A-}{Q-}, bet Dominiko Nitsches {10-}{10-} atsilaikė taip užbaigdamos lietuvio pasirodymą. Už 5-ąją vietą Andriui Bielskiui įteiktas 115,500 dolerių prizas.

Sekmadienio paryčiais 25-ojo turnyro čempionu karūnuotas amerikietis Jeffas Tomlinsonas, kuris finalinėje dvikovoje pranoko prancūzą Pierą Milaną. Nugalėtojui atiteko 568,000 dolerių, tuo tarpu vicečempionas tenkinosi 351,000 dolerių.