Didžiausiame rudens sekmadienyje lietuviai skynė vieną pergalę po kitos

Didžiausiame rudens sekmadienyje lietuviai skynė vieną pergalę po kitos 0001
Dalinkis šia žinute socialiniame tinkle
  • Didžiausiame rudens sekmadienyje lietuviai skynė vieną pergalę po kitos

Itin pelningas Lietuvos žaidėjams buvo paskutinis rugsėjo sekmadienis. Mūsiškiai pasiekė stulbinamų rezultatų „The Big“ ir „The Hot“ serijų kovose, o sekmadienį vainikavo finalinė dvikova „Sunday SuperSonic'e“.

Apie viską iš pradžių. „Krafty_lt“ nužygiavo iki 109 dolerių įpirkos „Sunday Kickoff“ finalinio stalo ir bendroje įskaitoje užėmė 6-ąją vietą tarp 2,064 žaidėjų. Toks tautiečio pasirodymas įvertintas kiek didesne nei 7,200 dolerių suma.

Anksti sekmadienio kovas pradėjęs „BalamutasLTU“ užsiregistravo į rytinį $16,5 „The Bigger“ ir po maždaug 9 valandas trukusios kovos jau stojo į finalinę dvikovą. Čia su varžovu iš Bulgarijos buvo pasiektas susitarimas - abu finalininkai pasidalino po lygiai, tad į „BalamutasLTU“ sąskaitą įkrito 3,225 doleriai.

litofcas11“ pasidabino bronza 44 dolerių „The Hotter“. Trečią vietą tarp 2,490 dalyvių užėmęs „litofcas“ pelnė 8,500 dolerių prizą.

Tos pačios serijos turnyre pasižymėjo ir „Merfinis“. 33 dolerius kainavęs „The Hotter“ sutraukė 2,861 žaidėją. Didžiojoje Britanijoje gyvenantis lietuvis užtikrintai startavo, išlaikė iniciatyvą viso žaidimo metu, persvarą turėjo ir finaliniame stale. Likus 4-iems ištvermingiausiems, buvo susitarta dėl piniginių dalybų, pagal kurių sąlygas, daugiausiai atiteko būtent „Merfiniui“ - 10,500 dolerių.

Dar solidesnį rezultatą pasiekė „peledazmogis“. 22 dolerių „The Bigger“ sutraukė net 7,075 dalyvius, o prizinis fondas šoktelėjo iki 141,500 dolerių. Turnyras truko beveik 12 valandų, o „peledazmogis“ jį baigė būdamas nugalėtoju. Nors bendroje įskaitoje ir užėmė antrąją vietą, tačiau kartu su pirmosios vietos laimėtoju pinigus dalinosi į lygias dalis - po 18,720 dolerių.

Neabejotinas sekmadienio laimėtojas - „RichieA7s“. Lietuvis žibėjo greitos struktūros „Sunday SuperSonic“ turnyre ir per kiek daugiau nei dvi valandas savo kišenę papildė 47,500 dolerių! Mūsiškis pasiekė turnyro finalinę dvikovą ir joje nusileido varžovui iš Meksikos, tačiau lemiamas pralaimėjimas nebuvo toks skaudus dėka susitarimo dėl piniginių dalybų.

Papildyta: „LaurisL91“ finišavo pirmas 109 dolerių įpirkos turnyre su atsipirkimais ir buvo apdovanotas 8,300 dolerių. Taip pat užėmė 8-ąją vietą 215+R ture, kur gavo papildomus 2,000 dolerių. Be viso to, Laurynas per sekmadienį laimėjo mažiausiai 5 satelitus į pagrindinį turnyrą.