Mike "Timex" McDonald

Dalinkis šia žinute socialiniame tinkle

• Juhą Helppį pranokęs Mike McDonaldas tapo EPT Malta „€25K High Roller“ nugalėtoju

EPT Maltoje sužaistas brangiausias etapo turnyras - pokerio žvaigždžių perpildytas 25,750 eurų įpirkos „High Roller“. Iš viso į šį prabangų turnyrą sumokėtos 74 įpirkos, o didžiausią dalį iš 1,850,000 eurų prizinio fondo atsiriekė čempionu tapęs Mike „Timex“ McDonaldas. Jo pergalė įvertinta 498,600 eurų.

8Sylvain LoosliPrancūzija€67,990

Piniginius prizus taip pat iškovojo Christopheris Frankas (9 vieta ir 51,670 eurų), Dietrichas Fastas (10 vieta ir 45,325 eurai), Andrew Chenas (11 vieta ir 45,325 eurai).

Apmaudžioje situacijoje „burbulo berniuku“ tapo Baltarusijos atstovas Mikita Badziakouski. Paskutinius žetonus jis šovė su {Q-Clubs}{Q-Hearts}, o atsakymą išgirdo iš Christopherio Kramerio ir jo {A-Diamonds}{K-Spades}.

Flopas {7-Clubs}{2-Clubs}{4-Clubs} idealiai tiko Mikitos damoms, iš kurių viena buvo kryžių. Turnas {3-Diamonds} taip pat tenkino, tačiau Riveris {5-Diamonds} dūrė tiesiai į paširdžius. Eilę su tūzu surinkęs Christopheris eliminavo mažiau žetonų turėjusį Mikitą Badziakouski.

Finalinėje dienoje pirmieji traukėsi Sylvainas Loosli su Benjaminu Pollaku. Itin žaidimas nesusiklostė Samui Greenwoodui - finalą jis pradėjo iš lyderio pozicijos, tačiau kelios nesėkmės aptirpdė jo žetonų bokštą, o galiausiai ir visai sudegino. Kanadietis traukėsi šeštoje vietoje.

Trys ištvermingiausi turnyro žaidėjai M. McDonalas, J. Helppi bei Nickas Petrangelo ilgai derėjosi dėl piniginių dalybų, tačiau iškeltos sąlygos netenkino Juhos, kuris atsisakė pasiūlymo.

Iškart po pertraukėlės Mike eliminavo Nicką su {A-}{K-} prieš {A-}{J-}, o vėliau susidorojo ir su žetonų persvarą turėjusiu Juha. Lemtingoje rankoje Mike limpino su {K-}{J-} ir atsakė į Juhos šūvį su {K-}{8-}. Bendrosios kortos sukrito palankiai M. McDonalui, kuris karūnuotas turnyro čempionu.