Sekmadienio rezultatai: įspūdingus laimėjimus šventė „Davydenko123“, „bagoch“ ir „LaurisL91“

Sekmadienio rezultatai: įspūdingus laimėjimus šventė „Davydenko123“, „bagoch“... 0001
Dalinkis šia žinute socialiniame tinkle
  • Sekmadienio rezultatai: penkiaženkliai „bagoch“, „LaurisL91“ ir „Davydenko123“ laimėjimai

Dar vienas solidus sekmadienis, kuriame dominavo gerai žinomi šalies pokerio profesionalai - „Davydenko123“, „LaurisL91“ bei „bagoch“. Prie jų taip pat prisijungė būrys tautiečių, pasiekusių finalinius stalus „The Hotter“ turnyrų serijoje.

Stambiausią sekmadienio laimikį sužvejojo „Davydenko123“. 109 dolerių įpirkos „Sunday Rebuy“ mūsiškis užėmė 2 vietą tarp 703 varžovų ir pelnė 31,200 dolerių! Finalinėje dvikovoje lietuvis nusileido Brazilijos atstovui „01.e4“, kuriam atiteko 42,800 dolerių pagrindinis prizas.

$55 kainavusiame „The Hotter“ sau lygaus varžovo nesutiko „bagoch“. Lietuvaitis pranoko 2,496 oponentus ir užlipęs ant aukščiausio apdovanojimų laiptelio susižėrė 20,000 dolerių prizą!

LaurisL91“ laimėjo jau antrąją $10,770 vertės pakuotę į „Karibų Nuotykį“. Šįkart jis dominavo 2,100 dolerių įpirkos atrankiniame ture ir užėmė 1 poziciją tarp 10 dalyvių. Iškart po to Laurynas nuvertė 109 dolerių įpirkos su atsipirkimais turnyrą, už kurį gavo beveik 8,600 dolerių.

vMagnus“ pritrūko poros žingsnių iki „Sunday SuperSonic“ finalinio stalo. Šešiaviečių stalų turnyre tautietis liko 8-as ir turėjo tenkintis 4,600 dolerių paguodos prizu.

„The Hotter“ serijoje lietuvaičiai vakar pasiekė dar keturis finalinius stalus. „carambaWOW“ finišavo ketvirtas $16,50 įpirkos ture bei gavo 5,670 dolerių.

Du lietuviai susitiko „The Hotter $33“ finale. Deja, bet čia žaidimas nesusiklostė „Nba-Slam“, kuriam teko trauktis 9-oje vietoje atsiimant 700 dolerių prizą. Tuo tarpu „algelissss“ nužygiavo iki 4-osios vietos ir sąskaitos balansą papildė 4,600 dolerių.

Vėlgi du lietuviai susitiko prie „The Hotter $11“ finalinio stalo. „Felixas1990“ traukėsi 9-as ir gavo 650 dolerių, o „labusas663“ išsilaikė iki 6-osios vietos, kuri įvertinta 2,600 dolerių.

NikiStar77“ gavo 3,530 dolerių už 7-ąją vietą „The Hotter $75“ varžybose.

Papildyta: „Rapiors“ pasidabino sidabru $8,80 su atsipirkimais ture ir pelnė 5,600 dolerių.

Matėte daugiau laimėjimų? Pasidalinkite komentaruose.