4-ąją vietą „Eureka“ pagrindinėse varžybose užėmęs V.Burneikis iškovojo... 0001
Dalinkis šia žinute socialiniame tinkle
  • 4-ąją vietą „Eureka“ pagrindinėse varžybose užėmęs V.Burneikis iškovojo didžiausią karjeros laimėjimą

Vladui Burneikiui nepavyko triumfuoti 1,100 eurų įpirkos „Eureka“ pagrindiniame turnyre, tačiau į Lietuvą jis neabejotinai sugrįš pakilios nuotaikos. Lietuvos atstovas užėmė 4 vietą tarp 1,893 dalyvių ir buvo apdovanotas 86,850 eurų prizu!

Finalinę dieną, kurioje varžėsi 8 ištvermingiausi žaidėjai, lietuvis pradėjo iš antrosios pozicijos. Mūsiškiui vienu metu netgi pavyko įgyti persvarą ir išsiveržti į priekį, tačiau viršūnėje Vladas neužsibuvo.

Pirmieji iš finalo traukėsi italai Cosimo Sabatini ir Gianluca Speranza. Paskui juos žengė Benas Shimonas, kurio {7-Spades}{7-Clubs} neatsilaikė prieš agresyviai žaidusio Martino Staszko {k-Clubs}{10-Clubs}.

Įsisiautėjęs Martinas eliminavo dar vieną mažai žetonų turėjusį varžovą Mihaitą Croitoru ir sumažino dalyvių skaičių iki 4.

Nors Vladas iš finalo neišmetė nė vieno oponento, jis sugebėjo laiminėti smulkias dvikovas prieš artimiausius persekiotojus ir, žaidimą tęsiant keturiese, mūsiškis buvo laikomas ryškiu favoritu su 23 milijonais žetonų. Tuomet M.Staszko žėngė antras su ~12 milijonų, Simonas Perssonas trečias su ~8,6 milijono ir paskutinėje pozicijoje kapstėsi būsimasis čempionas Javieras Rojas (~4 milijonai).

Bet vėliau lietuvis sustojo. Mūsiškio sąskaita dvigubinosi ir lyderio vaidmenį perėmė S.Perssonas, kuris su kišeniniais karaliais išpešė maksimalią vertę. Iškart po kelių partijų, dvikovoje prieš M.Staszko, dvigubinosi ir Javieras Rojas.

Sustiprėjusį Javierą Roją netrukus aplankė karaliai, o kaip tik tuo metu Vladas Burneikis savo rankose išvydo damas. Vyriškiai susistumdė žetonais ir pagalbos tarp bendrųjų kortų nesulaukęs lietuvis nokautuotas ketvirtoje vietoje.

Bronzinę vietą pelnė Simonas Perssonas, kuriam koją pakišo nepavykęs blefas, o vėliau praloštas monetos metimas su {4-}{4-} prieš {A-}{K-}.

Finalinė dvikova prasidėjo Javierui Rojai turint žetonų persvarą. Jis ja pasinaudojo ir su {2-Clubs}{2-Spades} atsilaikęs prieš {A-Spades}{7-Clubs} tapo turnyro čempionu.