Vladas Tamašauskas pasiekė „Eureka“ pagrindinio turnyro finalą

Vladas Tamašauskas pasiekė „Eureka“ pagrindinio turnyro finalą 0001
Dalinkis šia žinute socialiniame tinkle
  • Vladas Tamašauskas pasiekė „Eureka“ pagrindinio turnyro finalą

„Eureka“ pagrindinio turnyro finale šiandien dėl titulo kovos Vladas Tamašauskas. Po sėkmingos trečios dienos, kurioje žetonų kraitį padidino 8 kartus, Vladas finale startuos iš antrosios pozicijos.

Primename, jog 1,100 eurų įpirkos turnyre startavo 2,031 žaidėjas, o garantuotas prizinis fondas viršijo 2 milijonus eurų.

Finalą pasiekęs lietuvis jau turi užsitikrinęs 22,500 eurų prizą, bet jo taikinys - pirmoji vieta ir beveik 255,000 eurų.

Vojtechas Horutas (Čekija) – 5,435,000;
Piotras Romanczukiewiczius (Lenkija) – 2,185,000.

Trečioje varžybų dienoje, kartu su Vladu, kovojo dar keturi lietuviai, tačiau pastarieji liko už finalo borto. 52-oje pozicijoje suklupo ir 5,120 eurų gavo Gediminas Kareckas, 28 ir 24 vietas užėmė bei po 7,820 eurų laimėjo Julijonas Merkelis ir Tomas Geležiūnas.

Vos kelių žingsnių iki finalo pritrūko Vygerdui Jonikui, kuriam teko tenkintis 11 vieta ir 16,030 eurų.