„Klaipėda Open“ pagrindinį turnyrą laimėjo Jevgenij Medukha

„Klaipėda Open“ pagrindinį turnyrą laimėjo Jevgenij Medukha 0001
Dalinkis šia žinute socialiniame tinkle
  • „Klaipėda Open“ pagrindinį turnyrą laimėjo Jevgenij Medukha

Sekmadienio vakarą Klaipėdoje baigėsi „Klaipėda Open“ gyvo pokerio festivalis. Didžiausiame serijos turnyre pergalę šventė Jevgenij Medukha.

150 eurų įpirkos pagrindinis turnyras truko tris dienas. Į pirmąją A sesiją atvyko 27 žaidėjai, iš kurių dar 4 pasinaudojo pakartotinėmis įpirkomis. 1B buvo sulaukta 20 entuziastų bei 3 pakartotinių įpirkų.

Susumavus visas įmokas paaiškėjo, jog bendras prizinis fondas viršijo 7,000 eurų, o nugalėtojas susižers kiek daugiau nei 2,400 eurų. Kovoti dėl šių pinigų sekmadienį sugrįžo 13 ištvermingiausių žaidėjų, tačiau nė vienas nebuvo garantuotas dėl piniginio prizo - apmokamos vietos prasidėjo tik nuo 6-os pozicijos.

Turnyro burbulo berniuku tapo Olegas Semionovas - pastarojo {4-}{4-} nepasipriešino J.Medukhos {7-}{7-}.

Užsitikrinus laimėjimą netrukus krito Giedrius Pilibavičius (€472) ir Irmantas Medutis (€570).

Ketvirtoje vietoje liko Artūras Bliūdžius (€848) - jo {A-}{9-} įvažiavo į dominavusio J.Medukhos {K-}{K-}.

Trečiąja vieta tenkintis turėjo Romualdas Jokubauskas (€1,176) - šis su {A-}{k-} pralošė prieš Dariaus Šimkaus {Q-}{J-}.

Dvikova tarp Jevgenij ir Dariaus neužsitęsė. Abu žaidėjai sudėjo žetonus dar prieš bendrąsias kortas - Jevgenij rizikavo su {K-}{Q-}, o jo oponentas su {K-}{10-}. Pirmavęs Jevgenij atsilaikė ir iškovojo 2,423 eurų pagrindinį prizą. Antroje vietoje likusiam Dariui Šimkui atiteko 1,639 eurai.