Ypatingas pasiūlymas

PartyPoker $9K "Spring Rush"

<p>Sveiki atvykę į PartyPoker $9K "Spring Rush" akciją!</p> <a href="{download}" class="download">Atsisiųskite dabar!</a>

Akcija baigėsi
  • Bendri prizai

    9000
  • Data

    Kov 01 - 31, 2013

Visą kovą vyksiančiame PokerNews ir PartyPoker $9k "Spring Rush" akcijoje galėsite dalyvauti ir laimėti net keturiais skirtingais būdais! Jūsų laukia nemokami turnyrai, $2,500 pridėtų prie prizinio fondo turnyras, $1,000 vertės geriausių turnyrų žaidėjų lentelės varžytuvės ir galimybė laimėti jūsų pasirinktą naują telefoną! Įdomu? Tuomet skaitykite toliau ir sužinosite, ką jums parengė PokerNews ir PartyPoker $9k "Spring Rush" akcija.

Kasdieniniai $100 nemokami turnyrai (net 31)

Kiekvieną kovo mėnesio dieną PokerNews skaitytojai turės galimybę sudalyvauti $100 prizinio fondo nemokamame turnyre. Kovo mėnesis turi 31-ą dieną, o tai reiškia, kad jūsų laukia 31 turnyras, kurių bendra vertė yra $3,100 Turnyrai kiekvieną dieną vyks 21:00 val. Lietuvos laiku (13:00 ET laiku)!

Visus šių turnyrų ID rasite taisyklių ir sąlygų puslapyje.

Keturi savaitiniai turnyrai, kurių prizas telefonas!

Galbūt jūs pavargote nuo savo seno telefono, dėl kurio susigėstate kiekvieną kartą, kai jums paskambina? Tuomet ši akcija skirta būtent jums. Kovo mėnesį keturis kartus jūs galėsite dalyvauti ypatingame turnyre, kurio nugalėtojui atiteks jo paties pasirinktas naujutėlaitis telefonas! Šis turnyras dar ypatingas tuo, kad į jį užsiregistruoti galėsite vos už 10 Party taškų!

Laimėkite šį turnyrą, išsirinkite savo svajonių telefoną, o mes jums padengsime visas išlaidas iki $600. Ši suma yra pakankama, kad galėtumėte rinktis tarp naujausių išmaniųjų telefonų modelių ir priverstumėte pavydėti visus draugus!

Šie savaitiniai turnyrai vyks kovo 9, 16, 23 ir 30 dienomis 21:00 val Lietuvos laiku (13:00 ET).

DataTurnyro ID
Kovo 93046620
Kovo 163046639
Kovo 233046638
Kovo 303046640

Specialus $2,500 pridėtų prie prizinio fondo turnyras vos už $6

Kovo 31 d. 21:00 val. Lietuvos laiku (13:00ET) jūs turėsite galimybę susigrumti turnyre prie kurio organizatoriai pridės net $2,500. Šis renginys tekainuos $6. Nepraleiskite šanso pakovoti šiame puikiame pridėtinės vertės renginyje.

Šį turnyrą rasite PartyPoker kambaryje įvedę jo ID numerį: 3046636

$1,000 vertės lyderių lentelė

Varžydamiesi visuose PokerNews ir PartyPoker $9k "Spring Rush" akcijos turnyruose taip pat varžysitės su kitais žaidėjais lyderių lentelėje ir rinksite taškus priklausomai nuo jūsų užimtos vietos turnyruose.

top 10 daugiausiai taškų uždirbę žaidėjai akcijos pabaigoje laimės dalį nuo $1,000 vertės turnyrų bilietų, už kuriuos vėliau galės varžytis bet kuriuose turnyruose.

PozicijaPrizas (Turnyrų bilietai)
1$400
2$200
3$100
4$80
5$65
6$50
7$40
8$30
9$20
10$15

Nordėdami laimėti lyderių lentelėje jums reikės stengtis sužaisti kaip įmanoma daugiau turnyrų. Kasdieniniuose $100 turnyruose taškai bus dalinasi standartiškai, savaitiniuose taškų vertė išaugs net penkis kartus! O $2,500 vertės turnyre šie taškai dauginsis net 10 kartų! Tai reiškia, kad niekada nepirmausite triuškinančių taškų kiekiu prieš savo priešininką, todėl žaiskite ir laimėkite!

2013, kovo

GMT+3 Turnyrai Įpirka
01, 22:00 PartyPoker $100 Daily Freeroll #1 -
02, 22:00 PartyPoker $100 Daily Freeroll #2 -
03, 22:00 PartyPoker $100 Daily Freeroll #3 -
04, 22:00 PartyPoker $100 Daily Freeroll #4 -
05, 22:00 PartyPoker $100 Daily Freeroll #5 -
06, 22:00 PartyPoker $100 Daily Freeroll #6 -
07, 22:00 PartyPoker $100 Daily Freeroll #7 -
08, 22:00 PartyPoker $100 Daily Freeroll #8 -
09, 22:00 PartyPoker Weekly Phone GiveAway #1 -
09, 22:00 PartyPoker $100 Daily Freeroll #9 -
10, 22:00 PartyPoker $100 Daily Freeroll #10 -
11, 22:00 PartyPoker $100 Daily Freeroll #11 -
12, 22:00 PartyPoker $100 Daily Freeroll #12 -
13, 22:00 PartyPoker $100 Daily Freeroll #13 -
14, 22:00 PartyPoker $100 Daily Freeroll #14 -
15, 22:00 PartyPoker $100 Daily Freeroll #15 -
16, 22:00 PartyPoker $100 Daily Freeroll #16 -
16, 22:00 PartyPoker Weekly Phone GiveAway #2 -
17, 22:00 PartyPoker $100 Daily Freeroll #17 -
18, 22:00 PartyPoker $100 Daily Freeroll #18 -
19, 22:00 PartyPoker $100 Daily Freeroll #19 -
20, 22:00 PartyPoker $100 Daily Freeroll #20 -
21, 22:00 PartyPoker $100 Daily Freeroll #21 -
22, 22:00 PartyPoker $100 Daily Freeroll #22 -
23, 22:00 PartyPoker $100 Daily Freeroll #23 -
23, 22:00 PartyPoker Weekly Phone GiveAway #3 -
24, 22:00 PartyPoker $100 Daily Freeroll #24 -
25, 22:00 PartyPoker $100 Daily Freeroll #25 -
26, 22:00 PartyPoker $100 Daily Freeroll #26 -
27, 22:00 PartyPoker $100 Daily Freeroll #27 -
28, 22:00 PartyPoker $100 Daily Freeroll #28 -
29, 22:00 PartyPoker $100 Daily Freeroll #29 -
30, 22:00 PartyPoker Weekly Phone GiveAway #4 -
30, 22:00 PartyPoker $100 Daily Freeroll #30 -
31, 23:00 PartyPoker Monthly $2,500 -
31, 23:00 PartyPoker $100 Daily Freeroll #31 -
  • Pokernews ir PartyPoker $9K "Spring Rush" galioja tik PokerNews lankytojams, kurie atsidarė sąskaitą PartyPoker kambaryje per PokerNews nuorodą ir panaudojo mūsų marketingo kodą.
  • PartyPoker teiks lyderių lentelės duomenis PokerNews. Mes savo ruožtu duomenis talpinsime šios akcijos puslapyje.
  • Turnyruose, kurių prizas telefonas nugalėtojai gaus iki $600 skirtų aparatui. Šis atsiskaitymas turi būti atliktas ne vėliau kaip 2 mėnesiai iki turnyro pabaigos.
  • Turnyrų, kurių prizai telefonai, laimėtojai turi pateikti nusipirkto telefono sąskaitas adresu [email protected], kurio tema būtų: "PartyPoker Spring Rush". Prieš siųsdami įsitikinkite, kad telefono sąskaitoje yra tikslus jūsų Vardas ir Pavardė.
  • PartyPoker ir PokerNews vadovybės sprendimai yra galutiniai.
  • PartyPoker ir PokerNews pasilieka teisę nutraukti ar atidėti akciją bet kuriuo metu be jokio perspėjimo.

$100 kasdieninių turnyrų ID:

$100 Nemokamo turnyro dataPartyPoker ID
Kovo 13046536
Kovo 23046538
Kovo 33046539
Kovo 43046540
Kovo 53046537
Kovo 63046541
Kovo 73046542
Kovo 83046544
Kovo 93046543
Kovo 103046545
Kovo 113046546
Kovo 123046547
Kovo 133046557
Kovo 143046556
Kovo 153046548
Kovo 163046553
Kovo 173046558
Kovo 183046549
Kovo 193046550
Kovo 203046552
Kovo 213046551
Kovo 223046554
Kovo 233046555
Kovo 243046560
Kovo 253046559
Kovo 263046563
Kovo 273046565
Kovo 283046562
Kovo 293046564
Kovo 303046561
Kovo 313046566